Blisko ludziPaulina Sykut-Jeżyna zdecydowała się na metamorfozę. Nowy kolor włosów odjął jej lat

Paulina Sykut-Jeżyna zdecydowała się na metamorfozę. Nowy kolor włosów odjął jej lat

Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się nowym kolorem włosów
Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się nowym kolorem włosów
Źródło zdjęć: © fot. AKPA | AKPA
Marta Kutkowska
02.12.2021 17:48

Paulina Sykut-Jeżyna na odważne metamorfozy decyduje się tylko w programach, w których występuje. Na co dzień jest wierna jednej fryzurze. Ostatnio jednak zdarzało jej się eksperymentować z odcieniem włosów. Tym razem fryzjer trafił w dziesiątkę.

Paulina Sykut-Jeżyna to prawdziwa ikona telewizji. Gwiazda gości na małym ekranie już drugą dekadę. Zawsze jest perfekcyjnie przygotowana i nigdy nie zaliczyła modowej wpadki. Paulina Sykut-Jeżyna rzadko eksperymentuje z fryzurą i make-up'em. Ostatnio zdecydowała się jednak zmienić kolor włosów. W nowym odcieniu wygląda jak nastolatka.

Stylowa metamorfoza

Wczoraj gwiazda oddała się w ręce ulubionego fryzjera, a efekt koloryzacji przeszedł najśmielsze oczekiwania. Fryzjer wyczarował ciepły, miodowy blond mieniący się jaśniejszymi refleksami. Paulina Sykut-Jeżyna w nowym odcieniu wygląda świeżo i promiennie. Trzeba przyznać, że nowy kolor odjął jej lat. 

"Ślicznie pani wygląda" - możemy przeczytać w komentarzach.

Niektórzy twierdzą jednak, że prezenterka powinna wrócić do ciemniejszych włosów. Jakie jest wasze zdanie?

Poukładana gwiazda

Paulina Sykut-Jeżyna stroni od skandali. Od lat jest wierna jednemu mężczyźnie, w wolnych chwilach uprawia sport, rzadko bywa na ściankach. Dzieli energię na pracę i rodzinę. Dzięki doskonałej organizacji bez problemu połączyła aktywność zawodową z wychowywaniem córki, Róży.

"Lubię swoją pracę. Uważam, że wszystko zależy od dobrej organizacji i chęci, a także wsparcia partnera. Chciałabym, aby Róża towarzyszyła nam wszędzie, gdzie to możliwe. Przecież jest częścią naszego życia, nie wyobrażam sobie, że będziemy zostawiali ją w domu pod opieką niani czy babć" - mówiła w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)
Zobacz także