Blisko ludziAgnieszka Woźniak-Starak zachwyciła stylizacją. Postawiła na modny dodatek

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła stylizacją. Postawiła na modny dodatek

Agnieszka Woźniak-Starak wybrała modne nakrycie głowy
Agnieszka Woźniak-Starak wybrała modne nakrycie głowy
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
02.12.2021 14:37, aktualizacja: 02.12.2021 15:11

Dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie z zaczepnym komentarzem, pozując w twarzowym nakryciu głowy. Fani nie kryli, że całość bardzo przypadła im do gustu.

Agnieszka Woźniak-Starak zamieściła w mediach społecznościowych post, który bardzo szybko zebrał mnóstwo komentarzy. Prezenterka lekko uśmiechnęła się do obiektywu, pozując w ulubionym nakryciu głowy gwiazd. Dodatek zrobił furorę. Nic dziwnego, bo prezenterce jest w nim wyjątkowo do twarzy!

Agnieszka Woźniak-Starak w jesiennej stylizacji. Postawiła na modny dodatek

Elementem, który szczególnie zwrócił uwagę obserwatorów, jest czarny kapelusz. Odpowiednia tkanina sprawia, że jest to świetna alternatywa dla jesiennych czapek - ciepła wełna czy filc sprawdzają się w roli komfortowego nakrycia głowy. Nie każdemu taki dodatek pasuje, ale Woźniak-Starak należy do drugiej grupy i wygląda świetnie.

- No i gdzie ten śnieg? - pyta internautów pani Agnieszka, nawiązując do zapowiadanych w prognozie pogody od dobrych kilku dni opadów. Niestety, póki co w Warszawie, gdzie pracuje prezenterka , trudno mówić o zimowych krajobrazach jak z bajki.

"Tyle ciepła od ciebie bije, że stopniał" - napisał w komentarzu Maciej Sieradzky. W ślady projektanta poszło wielu fanów Woźniak-Starak, zostawiając pod wpisem mnóstwo miłych słów.

"Z twoich oczu bije jasności ze nie trzeba śniegu, pozdrawiam" czy "Uwielbiam te oczy, ten uśmiech... Serdecznie pozdrawiam Agnieszko" - czytamy na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak dopiero co wróciła z urlopu

Rozmarzenie obecne w oczach pani Agnieszki być może jest jeszcze pozostałością po rajskich wakacjach. Dziennikarka nie zdradziła, w jakim kierunku się udała, ale wiadomo, że na urlop wybrała słoneczne i ciepłe miejsce, w którym mogła choć na chwilę zapomnieć o jesiennej szarówce. Na Instagramie poinformowała wczoraj jednak fanów, że "czas wracać" - a już dziś czeka na pierwsze oznaki prawdziwej polskiej zimy. Wyraźnie widać, że wakacje pozwoliły Woźniak-Starak porządnie wypocząć.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.