Trwa ładowanie...
d1svzj6

Pola Lis skończyła 23 lata. Kinga Rusin złożyła jej wzruszające życzenia

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa obchodzi 23 urodziny. Dziennikarka jest bardzo dumna ze swojego dziecka. Dodała obszerny wpis z życzeniami, w których wyjaśniła znaczenie imienia Poli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin złożyła córce wzruszające życzenia
Kinga Rusin złożyła córce wzruszające życzenia (ONS.pl)
d1svzj6

Kinga Rusi zawsze podkreśla, że córki są jej powodem do dumy. Na swoich profilach w mediach społecznościowych często zaznacza, że jej pociechy są nie tylko pięknymi kobietami, ale też aktywistkami, które angażują się w życie społeczne i polityczne.

Pola Lis — urodziny

Prezenterka z okazji urodzin swojej starszej córki opublikowała jej zdjęcie z obszernym opisem.

d1svzj6

"Moja mała Polcia kończy dziś 23 lata. Jestem z niej taka dumna. Mądra, piękna, wrażliwa i do tego aktywistka, której nie jest wszystko jedno. Zbieżność "Pola" z "Poland" była zamierzona - i jak tu nie wierzyć, że imiona determinują nasze działania. Pola, życzę ci, żebyś żyła w piękniej Polsce, otwartej, tolerancyjnej, uśmiechniętej, gdzie równość, wolność i braterstwo to nie puste hasła, gdzie nie łamie się Konstytucji, nie gardzi się ludźmi, przestrzega praw zwierząt i nie niszczy się przyrody. Sto lat!" - napisała Rusin.

Obserwatorzy dziennikarki również składali życzenia Poli. Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. "Wszystkiego najlepszego dla Poli. Z mądrej mamy musi wyrosnąć mądra córka", "Piękne życzenia! Również życzę twojej córce, aby zawsze słuchała wewnętrznego głosu. Tak, jak robiła dotychczas. Ten świat potrzebuje aktywistów. I jeszcze spełnienia wielu marzeń", "Ma świetną, mądrą mamę, wiec nie mogło być inaczej. Wszystkiego najlepszego", "Wszystkiego najlepszego dla Poli, a pani gratuluję tak cudownej córki" - pisali internauci.

Wśród licznych komentarzy nie zabrakło też podziękowań za życzenia od jubilatki. "Piękne życzenia, kolejne już. Dziękuję" - napisała Pola.

Zobacz także: Siłaczki odc.2 Nowy cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1svzj6

Podziel się opinią

Share

d1svzj6

d1svzj6