ycipk-z7ovo2

Pola Lis skończyła 23 lata. Kinga Rusin złożyła jej wzruszające życzenia

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa obchodzi 23 urodziny. Dziennikarka jest bardzo dumna ze swojego dziecka. Dodała obszerny wpis z życzeniami, w których wyjaśniła znaczenie imienia Poli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin złożyła córce wzruszające życzenia
Kinga Rusin złożyła córce wzruszające życzenia (ONS.pl)
ycipk-z7ovo2

Kinga Rusi zawsze podkreśla, że córki są jej powodem do dumy. Na swoich profilach w mediach społecznościowych często zaznacza, że jej pociechy są nie tylko pięknymi kobietami, ale też aktywistkami, które angażują się w życie społeczne i polityczne.

Pola Lis — urodziny

Prezenterka z okazji urodzin swojej starszej córki opublikowała jej zdjęcie z obszernym opisem.

ycipk-z7ovo2

"Moja mała Polcia kończy dziś 23 lata. Jestem z niej taka dumna. Mądra, piękna, wrażliwa i do tego aktywistka, której nie jest wszystko jedno. Zbieżność "Pola" z "Poland" była zamierzona - i jak tu nie wierzyć, że imiona determinują nasze działania. Pola, życzę ci, żebyś żyła w piękniej Polsce, otwartej, tolerancyjnej, uśmiechniętej, gdzie równość, wolność i braterstwo to nie puste hasła, gdzie nie łamie się Konstytucji, nie gardzi się ludźmi, przestrzega praw zwierząt i nie niszczy się przyrody. Sto lat!" - napisała Rusin.

Obserwatorzy dziennikarki również składali życzenia Poli. Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. "Wszystkiego najlepszego dla Poli. Z mądrej mamy musi wyrosnąć mądra córka", "Piękne życzenia! Również życzę twojej córce, aby zawsze słuchała wewnętrznego głosu. Tak, jak robiła dotychczas. Ten świat potrzebuje aktywistów. I jeszcze spełnienia wielu marzeń", "Ma świetną, mądrą mamę, wiec nie mogło być inaczej. Wszystkiego najlepszego", "Wszystkiego najlepszego dla Poli, a pani gratuluję tak cudownej córki" - pisali internauci.

Wśród licznych komentarzy nie zabrakło też podziękowań za życzenia od jubilatki. "Piękne życzenia, kolejne już. Dziękuję" - napisała Pola.

ycipk-z7ovo2

Zobacz także: Siłaczki odc.2 Nowy cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-z7ovo2
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-z7ovo2

ycipk-z7ovo2
ycipk-z7ovo2