Trwa ładowanie...

Córka Kingi Rusin zamknęła się w bibliotece. Prezenterka szczerze o dzieciach

Kinga Rusin cieszy się, że jej córki nie weszły do świata show biznesu. "To nie moja decyzja. Jak ja mogę decydować o dorosłych dzieciach" - powiedziała.

Share
Córka Kingi Rusin zamknęła się w bibliotece. Prezenterka szczerze o dzieciach
Źródło: ONS.pl
d4jh51e

W 1994 roku Kinga Rusin poślubiła dziennikarza Tomasza Lisa. Mają dwie córki - Polę i Igę. 28 czerwca 2006 wzięli rozwód. Obecnym partnerem dziennikarki jest prawnik Marek Kujawa.

Prezenterka udzieliła wywiadu dla "Faktu", w którym opowiedziała o swoich dzieciach. Przyznała, że jej córki są bardzo ambitne i cieszy się, że ominęły show biznes.

Najmłodsza córka Kingi Rusin rozpoczęła studia na uczelni London School of Economics. "Iga wybrała własną drogę. To nie moja decyzja. Jak ja mogę decydować o dorosłych dzieciach. Iga studiuje dwa kierunki naraz - stosunki międzynarodowe i historię. Fantastycznie sobie radzi. Jest o rok młodsza od swoich rówieśników. Dopiero, co skończyła 18 lat. Z tymi, z którymi się uczy, mają po 19 lat. Myślę, że jest naprawdę wyjątkowo dojrzała" - przyznała dziennikarka.

d4jh51e

Natomiast Poli Lis do obrony pracy licencjackiej na Uniwersytecie Warszawskim zostało kilka miesięcy. W rozmowie z "Faktem" Rusin opowiedziała, że studiując stosunki międzynarodowe, Pola zdecydowała się na bardzo ambitny temat pracy licencjackiej: "Dla mojej starszej córki to koniec studiów. Wybrała temat, który myślę, że spokojnie można rozwinąć na pracę magisterską i doktorską". "Faktycznie ona cały czas siedzi w bibliotece" - kwituje Rusin.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Różnice pomiędzy napędem na dwa i na cztery koła

d4jh51e

Podziel się opinią

Share
d4jh51e
d4jh51e