ycipk-2gfngm

Polka prezesem IKEA w Chinach! Anna Pawlak-Kuliga ma powód do świętowania

O takiej karierze marzą tysiące osób. Dotychczasowa prezes IKEA w Polsce obejmie to stanowisko w Chinach. To wielki powód do dumy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polka prezesem IKEA w Chinach! Anna Pawlak-Kuliga ma powód do świętowania
Polka prezesem IKEA w Chinach! Anna Pawlak-Kuliga ma powód do świętowania (Materiały prasowe)
ycipk-2gfngm

Anna Pawlak-Kuliga związana jest z grupą IKEA od 2008 roku. Wówczas pracowała w brytyjskim oddziale, a w 2012 roku wróciła do Polski, aby od razu zostać członkiem zarządu IKEA Retail. W 2013 roku awansowała na stanowisko wiceprezesa, a w 2016 - prezesa. To spektakularna kariera, której mogą jej pozazdrościć tysiące osób. Teraz przed nią nowe wyzwanie - pokierowanie chińskim oddziałem firmy, który jest obecnie największym na światowym rynku. Podczas nieobecności, jej dotychczasowe stanowisko obejmie Iwona Szczęka, członek zarządu.

"Ostatnie lata to okres bardzo dynamicznego rozwoju IKEA w Polsce. Razem z zespołem stworzyliśmy wiele ciekawych inicjatyw, w tym nowe kanały sprzedaży, tak by klienci mogli robić zakupy gdzie, kiedy i jak chcą. Otworzyliśmy innowacyjne punkty sprzedaży jak IKEA Centrum dla Firm. Uruchomiliśmy pierwszy na świecie Hub Innowacyjny dla IKEA oraz centrum rekrutacji Twoje Studio Pracy. W 2017 roku otworzyliśmy sklep w Lublinie, a teraz intensywnie pracujemy nad nowym formatem sprzedaży w Warszawie, w centrum handlowym Blue City" - mówi Anna Pawlak-Kuliga.

Za jedno ze swoich największych osiągnięć uznaje podniesienie minimalnej stawki godzinowej do 20 zł. Jak twierdzi - w IKEA stawiają na równy udział kobiet i mężczyzn - na stanowiskach kierowniczych firma zatrudnia 50 proc. kobiet, co do tej pory udało się wdrożyć niewielu firmom w Polsce.

ycipk-2gfngm

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2gfngm

ycipk-2gfngm
ycipk-2gfngm