Blisko ludziPołowa ludzi kocha się w ten sposób

Połowa ludzi kocha się w ten sposób

Połowa ludzi kocha się w ten sposób
Źródło zdjęć: © Thinkstockphotos

08.09.2011 08:55, aktual.: 08.09.2011 15:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pozycja "na pieska", w której kobieta opiera się na rękach i nogach, a partner jest z tyłu, to najczęściej wybierana forma seksu. Preferuje ją aż 45 proc. ludzi – donosi miaminewtimes.com.

Pozycja misjonarska najbardziej popularna? Nic bardziej błędnego! Okazuje się, że jesteśmy coraz bardziej skłonni do eksperymentów i wybieramy nieco bardziej fantazyjne konfiguracje. Najnowsze badania pokazują, jak lubimy się kochać najbardziej.

Niemal połowa, bo aż 45 proc. ludzi, wybiera pozycję "na pieska", znaną także jako pozycja "od tyłu". Wyniki badania przytacza portal miaminewtimes.com.

Na drugim miejscu znalazła się pozycja, w której to pani rządzi, czyli "na jeźdźca przodem", którą wskazało 22 proc. ankietowanych.

A co klasyką? Pozycję misjonarską wybrało 18 proc. uczestników badania. Z kolei 10 proc. zadeklarowało, że najbardziej lubi się kochać w pozycji na jeźdźca, w którym partnerka odwrócona jest do kochanka tyłem. Ostatnie miejsce, wśród najpopularniejszych, przypadło pozycji tylnej bocznej. Taki seks preferuje 5 proc.

POLECAMY:

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także