Trwa ładowanie...

Polska modelka z bielactwem podbije świat mody?

Jagoda Judzińska - polska modelka chorująca na bielactwo opowiedziała o walce ze stereotypami oraz o tym, jak udało jej się przemienić inność w atut.

Share
d1xrmyc

Jeszcze niedawno Jagoda Judzińska wstydziła się pokazywać ręce i chowała je pod ubraniami. Na zdjęciach retuszowała swoje białe plamy. Udział w telewizyjnym show był nie tylko spełnieniem jej marzeń, ale też walką ze stereotypami. Jednak w ostatnim odcinku "Top model" odpadła z programu. Teraz opowiada, dlaczego nie zgadza się z werdyktem jury oraz o tym jak udało jej się przemienić swoją inność w atut.

- Kiedy poznałem Jagodę nie wiedziałem, że jest chora na bielactwo. Poznałem ją poprzez portal internetowy i umówiłem się z nią na sesje. Chowała swoje dłonie pod stołem – mówi jej chłopak i fotograf, Jakub Kaczanowski.

- Gdybym nie dostała się do „Top model”, nikt nie dowiedziałaby się, że jestem chora i do tej pory robiłabym zdjęcia, które są wyretuszowane. Chciałam uwodnić, że osoba chora może osiągnąć sukces i być inspiracją dla innych. Dużo młodych, pięknych dziewczyn pisze do mnie, że też chcą walczyć o marzenia. Dziś już nie chowam dłoni – tłumaczy Jagoda.

d1xrmyc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xrmyc
d1xrmyc