Blisko ludziAktorka jest w związku. Ewa Kasprzyk pokazała partnera

Aktorka jest w związku. Ewa Kasprzyk pokazała partnera

Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk
Źródło zdjęć: © East News
Marta Kutkowska

25.02.2021 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O "sekretnym" związku pięknej aktorki mówiono od dawna. Jednak para dotąd nie występowała publicznie. W "Dzień dobry TVN" Ewa Kasprzyk przedstawiła w końcu Michała Kozerskiego. Partner gwiazdy przy okazji zdementował wyssane z palca informacje na swój temat.

Życie prywatne Ewy Kasprzyk zawsze było pożywką dla plotek. Aktorka była przez 36 lat żoną Jerzego Bernatowicza, ale ich małżeństwo było nietypowe. Gwiazda mieszkała w Warszawie, jej partner w Gdyni. Owocem ich miłości, jest znana z programu "The Voice of Poland" Małgorzata Bernatowicz.

"Nikogo nie kocham i nikt mnie nie kocha"

Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że jej małżeństwu nic nie zagraża, a dzieląca parę odległość sprzyja miłości.

"Nie widzę powodu, żebym miała chodzić po sądach i się rozwodzić, żeby być wolna. Żyjemy w zgodzie i zawsze możemy na siebie liczyć" - mówiła Ewa Kasprzyk.

Jednak na kryształowym obrazie związku zaczęły pojawiać się rysy. Media co jakiś czas pisały o kryzysie pary. W końcu, w 2020 r. Ewa Kasprzyk przyznała, że rozwiodła się z mężem i aktualnie z nikim się nie spotyka.

Gwiazda jest znana z tego, że nie wstydzi się swojej seksualności. Podkreśla, że życie nie kończy się po czterdziestce i także w dojrzałym wieku można być atrakcyjnym i zmysłowym. Udowodniła to w "Tańcu z gwiazdami". Nie bała się odważnych strojów i ryzykownych akrobacji tanecznych. Nikt zatem nie wierzył, że gorąca gwiazda długo będzie sama.

Kim jest Michał Kozerski?

Na pewno nie delfinoteraputą, jak donosiły wcześniej media. "Jestem brokerem morskim i zajmuję się obsługą armatorów obcych bander zawijających do portów i stoczni trójmiejskich" - powiedział w TVN Michał Kozerski.

Para nie poznała się w Turcji, tylko w Gdańsku, nad Motławą. Znajomość szybko przerodziła się w poważną relację. Michał Kozerski wyznał, że "fantastycznie" jest dzielić życie z Ewą Kasprzyk. Zakochany nie zwlekał więc z zaręczynami. Ewa Kasprzyk powiedziała "tak" w Grecji.

"Jesteśmy dość mało zorganizowani i nie sprawdziliśmy godzin otwarcia Akropolu i akurat już zamknęli, jak Michał miał to zrobić. Dlatego zrobiliśmy to pod Akropolem!" - powiedziała aktorka i przy okazji pokazała pierścionek zaręczynowy. Para nie zamierza zwlekać ze ślubem - zakochani pobiorą się w RPA lub Mozambiku, jak tylko zostaną otwarte granice.

Już wkrótce będziemy mogli lepiej poznać Michała Kozerskiego. Narzeczeństwo wystąpi w nowym show TVN: "Power couple" razem z siedmioma innymi parami. Przez 30 dni będą mieszkać razem w jednej willi i stawiać czoła różnym wyzwaniom. Znając temperament gwiazdy, na pewno nie będziemy się nudzić przed telewizorami.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (44)
Zobacz także