UrodaProste włosy? To proste!

Proste włosy? To proste!

Proste włosy? To proste!
Źródło zdjęć: © wp.pl

21.10.2008 15:16, aktual.: 30.05.2010 15:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tylko posiadaczki loków wiedzą jak wiele kłopotów mają z niesfornymi kosmykami. Na szczęście możesz sobie z nimi poradzić. Wystarczy je...wyprostować.

Tylko posiadaczki loków wiedzą jak wiele kłopotów mają z niesfornymi kosmykami. Na szczęście możesz sobie z nimi poradzić. Wystarczy je...wyprostować.

Prostownica ceramiczna NanoSilver posiada generator jonów ujemnych. Odpowiednie nawilżenie włosów, uzyskane dzięki jonom jest porównywalne do efektu rewitalizacji, jaki daje przebywanie w pobliżu krystalicznie czystych górskich wodospadów i nad morzem. Włosy stają się bardziej miękkie, zyskują większą objętość i lśnią pełnym blaskiem.

Unikalny system Nano-SIilver, zastosowany po raz pierwszy w urządzeniach do pielęgnacji włosów, działa antybakteryjnie, co daje ci pewność, że dbasz o higienę włosów najlepiej, jak to możliwe. Twoje włosy wreszcie przestaną się elektryzować i będą łatwe w rozczesywaniu, jak po użyciu balsamu do włosów.

Abyś miała pełną kontrolę w trakcie prostowania włosów, na rączce prostownicy zamieszczono cyfrowy wyświetlacz, pozwalający wybrać temperaturę właściwą do grubości twoich włosów. Prostownica ma także timer bezpieczeństwa, który automatycznie wyłącza urządzenie po godzinie od jego włączenia, jeśli ty, wybiegając z domu, zapomnisz to zrobić.
Cena ok. 169 zł.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także