ycipk-3emq1j

Przegapiła koncert Eda Sheerana. I skończyła z zakładką do książki za 440 zł

W niedzielę odbył się drugi koncert Eda Sheerana w Polsce. Od lat muzyk cieszy się w naszym kraju niesłabnącą popularnością, a na jego występy czekają tysiące, o ile nie miliony fanów. Odliczają godziny do dnia koncertu. Ale co, jeśli tak jak Alicja, odliczają źle?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tego lata Ed Sheeran zagrał aż dwa koncerty w Polsce
Tego lata Ed Sheeran zagrał aż dwa koncerty w Polsce (Instagram.com)
ycipk-3emq1j

Polskie media piszą, że te występy były najważniejszym wydarzeniem muzycznym w Polsce tego lata. Dwa koncerty, dzień po dniu. Na obu pojawiło się ok. 100 tysięcy osób - ale kilka zakupionych biletów nigdy nie zostało skasowanych. Teraz mogą co najwyżej posłużyć jako bardzo drogie zakładki do książek. Jak to się stało?

"Cały rok byliśmy przekonani, że idziemy w niedzielę. Ułożyłam pod to grafik, obydwoje specjalnie wzięliśmy urlopy, bo normalnie pracujemy w niedzielę" - opowiada Alicja - "Tamtego dnia wystroiliśmy się na koncert. Zdążyłam jeszcze pochwalić się koleżankom na grupie na Facebook'u, że zaraz wybieramy się na świetną zabawę i wtedy jedna z nich zwróciła nam uwagę, że ta impreza była wczoraj. Jeszcze raz zerknęliśmy do biletów, i faktycznie, sobota jak byk".

ycipk-3emq1j

Sama sytuacja nie jest jednak niczym zadziwiającym, gdyż Alicja i Kuba bilety kupowali ponad rok wcześniej, jeszcze w przedsprzedaży. Pomylić się to rzecz ludzka, szczególnie, gdy ktoś gra dwa koncerty i to dzień po dniu.

"Także teraz mamy zakładki do książek za 440 złotych" - kwituje ze śmiechem całą sytuację niedoszła koncertowiczka. Na szczęście, patrząc na niegasnącą popularność Eda Sheerana i szybkość, z jaką wyprzedano bilety na jego koncerty, myślę, że możemy liczyć na jego powrót do Polski, a przynajmniej do Europy. Jest szansa, że Alicja razem z Kubą będą jeszcze mieli okazję usłyszeć piosenkarza na żywo.

Jeśli przydarzyła wam się podobna historia lub chcielibyście się podzielić z nami swoją opowieścią, piszcie na dziejesie.wp.pl

ycipk-3emq1j

Co mówi o tobie twój gust muzyczny?
Wiemy, kim jest mężczyzna ze zdjęcia Eda Sheerana

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3emq1j

ycipk-3emq1j
ycipk-3emq1j