Przyszła na event. Lenska pozowała do zdjęć w szortach

Przyszła na event. Lenska pozowała do zdjęć w szortach

Alżbeta Lenska w krótkich szortach pozuje na evencie marki obuwniczej
Alżbeta Lenska w krótkich szortach pozuje na evencie marki obuwniczej
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
21.04.2023 12:13, aktualizacja: 21.04.2023 13:09

Pojawiając się na modowych eventach i pozując na ściankach, gwiazdy nie raz potrafią zaskoczyć stylizacjami. Naszą uwagę zwróciła Alżbeta Lenska, która na imprezie marki obuwniczej ewidentnie poczuła już lato

Wiosna nareszcie zaczęła się rozkręcać, a razem z nią filmowe premiery, imprezy plenerowe czy inne wydarzenia, które wymagają obecności influencerek. Z nadejściem wiosny rozpoczął się także sezon premier letnich kolekcji modowych.

Na wczorajszej evencie marki obuwniczej pojawiły się m.in. Ada Fijał, Małgorzata Socha, Anna Guzik czy Katarzyna Bonda. Większość gwiazd postawiła na eleganckie sukienki, kolorowe garnitury lub klasyczne jeansy. Alżbeta Lenska miała jednak zupełnie inny pomysł na outfit — wyróżniała się na tle koleżanek z branży.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Alżbeta Lenska w szortach na evencie

Aktorka zdecydowała się na dość zaskakujący look. Pośród wszystkich zebranych na evencie celebrytek Alżbeta Lenska — jako jedyna — postawiła na mocno sportowy outfit i.. włożyła krótkie spodenki.

Alżbeta Lenska, Ada Fijał i Magdalena Krzemień wspólnie pozują do selfie
Alżbeta Lenska, Ada Fijał i Magdalena Krzemień wspólnie pozują do selfie© AKPA | AKPA

Gwiazda zestawiła sportową koszulkę z jeansowymi szortami o postrzępionej nogawce. Gdyby nie czarna, luźna marynarka i sandałki na szpilce, można by pomyśleć, że 41-letnia aktorka wybiera się na trening lub mecz koszykówki.

Alżbieta Lenska poczuła wiosnę i założyła krótkie szorty
Alżbieta Lenska poczuła wiosnę i założyła krótkie szorty© AKPA | AKPA

Upięła włosy w wysoki kok, co jeszcze bardziej dodawało jej stylizacji sportowego charakteru.

Alżbeta Lenska na premierze nowej kolekcji butów
Alżbeta Lenska na premierze nowej kolekcji butów© AKPA | AKPA

Lubi eksperymentować z modą

Alżbeta Lenska to aktorka teatralna i telewizyjna. Popularność przyniosły jej role w serialach tj. "Pierwsza miłość", "Ojciec Mateusz" oraz "Przyjaciółki". Od 2021 roku dołączyła do obsady "M jak Miłość", gdzie wciela się w postać Patrycji Argasińskiej. Prywatnie od 2007 roku jest żoną aktora Rafała Cieszyńskiego, z którym wychowuje dwójkę dzieci.

Alżbeta Lenska podczas pokazu kolekcji Macieja Zienia
Alżbeta Lenska podczas pokazu kolekcji Macieja Zienia © AKPA | AKPA

Aktorka często potrafi zaskoczyć swoimi stylizacjami. Zdarzyło się, że na premierę teatralną przyszła w sukni przewiązanej czerwoną kokardą — niczym prezent, a innym razem połączyła satynową koszulę z metalicznymi spodniami.

Ma na swoim koncie znacznie więcej udanych stylizacji, a tych, które okazały się "niewypałem", można policzyć na palcach jednej ręki. Warto też pamiętać, że w modzie najważniejsza jest swoboda i to, jak każda z nas czuje się w swojej stylizacji.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta