Blisko ludziStylowa Alżbeta Lenska bryluje na salonach. Sukienka to strzał w dziesiątkę

Stylowa Alżbeta Lenska bryluje na salonach. Sukienka to strzał w dziesiątkę

Alżbeta Lenska wybrała odważną kreację
Alżbeta Lenska wybrała odważną kreację
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
27.10.2021 18:03

Alżbeta Lenska nie boi się zaszaleć na ściance. Kreacja, w której aktorka pojawiła się na premierze spektaklu w Teatrze Capitol, zapada w pamięć.

Alżbeta Lenska ceni sobie oryginalność, co wyraźnie widać po wyborze stylizacji na ostatnie większe wyjście. Aktorka, znana m.in. z serialu "M jak miłość", pozowała na ściance w Teatrze Capitol w dzień premiery spektaklu pt. "Kochane pieniążki". Nadruk, który widzimy na sukience, wpisuje się w obecne trendy.

Alżbeta Lenska w modnej sukience. Warto mieć coś podobnego w swojej szafie

Lenska wybrała na tę szczególną okazję długą do ziemi, białą suknię w jasnobrązowe paski. Efektowne rozcięcie na boku podkreśliło zgrabne nogi aktorki. Kiedy pani Alżbeta odwróciła się bokiem do obiektywów, można było również zobaczyć pięknie, odważnie wyeksponowane plecy.

Alżbeta Lenska zadała szyku na premierze
Alżbeta Lenska zadała szyku na premierze © AKPA | AKPA

Całość nabrała charakteru dzięki złotym połyskującym sandałom na szpilce oraz wielkim kolczykom w kształcie koła. Czerwona szminka dodała wyraźnego akcentu, dzięki któremu stylizacja nie jest monochromatyczna.

Do nieco ekstrawaganckiej stylizacji Lenska dobrała prostą fryzurę z przedziałkiem na środku która sprawiła, że całość nie jest przesadzona. Podsumowując, w ubiorze aktorki wszystko się zgadza, a pani Alżbeta wygląda kwitnąco. Przypomnijmy, że w jednym z najnowszych wywiadów wróciła do traumatycznych chwil z przeszłości. "Nie wiem, ile zostało mi czasu" - mówiła wówczas.

Rozcięcia są w modzie

Trend z długimi rozcięciami z boku sukienek i spódnic na dobre rozgościł się na salonach. Jeżeli szukamy pomysłu na zjawiskową kreację na wesele czy Sylwestra, wybór tego charakterystycznego kroju sprawi, że podkreślimy nogi.

Obecnie w sieciówkach znajdziemy mnóstwo propozycji z tym elementem; zarówno wzorzyste, jak i monochromatyczne - wedle naszego gustu. Sukienki i spódnice z rozcięciami sprawdzą się też w bardziej codziennych stylizacjach, wystarczy, że zaopatrzymy się w model np. z dzianiny i mamy świetną bazę do jesiennej garderoby z lekkim pazurem.

Alżbeta Lenska wybrała sukienkę z modnym rozcięciem
Alżbeta Lenska wybrała sukienkę z modnym rozcięciem © AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta