Blisko ludziRafał Zawierucha z ukochaną. Para zadebiutowała razem na czerwonym dywanie

Rafał Zawierucha z ukochaną. Para zadebiutowała razem na czerwonym dywanie

Aktor podziękował żonie za wsparcie.
Aktor podziękował żonie za wsparcie.
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

28.09.2021 14:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rafał Zawierucha pojawił się na Festiwalu w Gdyni, gdzie promował film: "Najmro. Kocha. Kradnie. Szanuje". Na swoim profilu na Instagramie podzielił się wrażeniami z wydarzenia. Napisał też kilka czułych słów w kierunku swojej partnerki.

Aktorowi na festiwalu towarzyszyła Beata Wiśnicka. Kobieta nie jest związana z show-biznesem. Rafał Zawierucha napisał po uroczystości osobisty post na swoim profilu na Instagramie. Ważne słowa skierował w kierunku ukochanej.

Debiut na czerwonym dywanie

"Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" to komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL, wymykając się 29 razy organom ścigania. W filmie Zawierucha gra jednego z przyjaciół głównego bohatera. Po festiwalu zachęcał swoich obserwatorów w mediach społecznościowych do obejrzenia produkcji.

"Zapraszam Was serdecznie do kina, gdzie znajdziecie wiele ciekawych propozycji, a "Najmro. Kocha. Kradnie. Szanuje" jest jedną z nich – zagaił aktor.

W dalszej części swojego posta złożył gratulacje nagrodzonym i podziękował organizatorom festiwalu za znakomitą energię. Nie zabrakło w jego wpisie słów skierowanych do ukochanej.

"Gratulacje dla mojej Ukochanej za debiut na czerwonym dywanie i dziękuję za to, że wspiera mnie w każdym momencie filmowym i życiowym" – podsumował.

Beata Wiśnicka, życiowa partnerka Zawieruchy nie jest związana z show-biznesem i niewiele o niej wiadomo. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni był dla niej pierwszą imprezą tego typu, na której mogła towarzyszyć swojemu partnerowi.

Rafał Zawierucha – związki

Jakiś czas temu aktor związany był z Gabrielą Bliźniuk. Łączyły ich wspólne pasje, bo kobieta była pracownikiem ekipy filmowej.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także