Trwa ładowanie...
celebryci
Zosia Kowalska
13-04-2018 21:34

Rafalala atakuje nastolatkę."Co Cię k... śmieszy we mnie?!"

Znana transseksualistka publicznie wyżywa się na nastolatce i sama publikuje filmik z nagraniem. "Jeżeli ktoś mnie mija, komentuje mnie i to jest osoba, która ma dwanaście, trzynaście lat, niech liczy się z konsekwencjami" - mówi.

Rafalala atakuje nastolatkę."Co Cię k... śmieszy we mnie?!"Źródło: kobieta.wp
d2maya5
d2maya5

Rafalala opublikowała nagranie na swoim koncie na Snapchacie. Najpierw krzyczy na nastolatkę i sugeruje, że ta chwilę wcześniej śmiała się z jej wyglądu. Dziewczyna przestraszonym głosem przeprasza, ma czymś oblane włosy i ubranie.

W kolejnej części filmu Rafalala przechodzi płynnie do nagrania z zupą, którą powoli miesza i znad talerza tłumaczy swoje emocje. "Kochani - mówi - niektórzy gratulują, niektórzy uważają, że przesadziłam. Jestem impulsywna, jestem człowiekiem, nie jestem robotem. Jeżeli ktoś mnie mija, komentuje mnie i to jest osoba, która ma dwanaście, trzynaście lat i bez żenady dorosłą osobę komentuje i śmieje się jej w twarz, wybucha śmiechem, no to k... Niech liczy się z konsekwencjami". W nagraniu wulgaryzmy padają jak przecinki.

Na tym nie koniec. Po zupie pora na drugie danie, to jest makaron. Znad makaronu głos Rafalali brzmi już łagodniej. "Powiedziałam: zatrzymaj się, chcę ci zwrócić uwagę. A ona po prostu zaczęła uciekać. Więc moje zasapanie wynikało z tego, że zaczęłam ją gonić. (...) Doskonale wiedziała, że robi źle i później nie chciała ponieść konsekwencji swojego zachowania" - kończy nagranie.

d2maya5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2maya5