Trwa ładowanie...
renata kaczoruk

Renata Kaczoruk nie narzeka na życie singielki. Opowiedziała jak znosi samotność

Z dziennikarzem Jakubem Wojewódzkim rozstała się kilka miesięcy temu, ale nie wypowiada się w tym temacie. Modelka nie ma jednak powodów do narzekania. Jej kariera świetnie się rozwija. Na tyle dobrze, że nie ma czasu na myślenie o samotności.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Renata Kaczoruk nie narzeka na życie singielki. Opowiedziała jak znosi samotność
Źródło: ONS.pl
d2zkg1g

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk rozstali się kilka miesięcy temu, chociaż mówiono, że niebawem wezmą ślub. Byli ze sobą przez 5 lat. Razem wzięli udział w reklamie sieci komórkowej, podróżowali, mieszkali nad morzem. Na ich kontach na Instagramie ciągle publikowali nawiązania do tego, że planują wpólną przyszłość. Wpis z bucikami dziecięcymi, fotka w "ślubnym garniturze". Nie doszło jednak ostatecznie ani do ślubu, ani do powiększenia rodziny.

Renata w rozmowie z portalem JastrząbPost.pl wyznała, jak czuje się jako singielka:

"Jest strasznie intensywnie, bo nie jestem w stanie pobyć w domu i zająć się moim domkiem. Jest dużo wyjazdów, całe wakacje spędziłam w przeróżnych miejscach, które mnie kompletnie wchłonęły. Za chwilę wylatuję do Nowego Jorku na Fashion Day, potem do LA najprawdopodobniej, tak więc nie ma czasu nawet się specjalnie rozpakować" - powiedziała modelka.

d2zkg1g

Na pytanie czy jej wyjazdy są spowodowane chęcią zapomnienia o związku z Kubą, odpowiedziała: "Zaskoczę Cię, o tym nie będziemy rozmawiać. Jestem bardzo szczęśliwa, jak zawsze".

Renata Kaczoruk jest modelką i osobowością telewizyjną. Brała udział w pokazach mody światowych projektantów, m.in. takich jak Jean-Paul Gaultier czy Giorgio Armani. Uczestniczyła w ósmej edycji programu "Dancing with the Stars.Taniec z gwiazdami". Zajęła siódme miejsce. Od 2013 była partnerką Kuby Wojewódzkiego. Para rozstała się w tym roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2zkg1g

Podziel się opinią

Share
d2zkg1g
d2zkg1g