Trwa ładowanie...
d4n8kvm

Rodzice Amerykanki, dowiedzieli się że ich córka jest lesbijką. Wyrzekli się jej

Rodzice Emily Scheck wyrzucili jej maskotki i dyplomy, gdy znaleźli zdjęcia 19-latki ze swoją dziewczyną. Nastolatka z Nowego Jorku, otrzymała wiadomość od matki, która ostrzegała ją, że jeśli nie podda się terapii ''leczącej'' z homoseksualizmu, zostanie odrzucona. Rodzice postanowili się jej wyrzec.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Emily nie spodziewała się tak dużego wsparcia
Emily nie spodziewała się tak dużego wsparcia (twitter.com)
d4n8kvm

Nastolatka nie chciała jednak ani porzucać szkoły, ani ukrywać swojej seksualności, więc postanowiła opuścić dom.

Wszystkie rzeczy z pokoju dziewczyny jak zabawki z dzieciństwa, pamiątki, rodzice wyrzucili do samochodu dziewczyny. Zdjęli z auta tablice rejestracyjne Emily, a jej ojciec odmówił zapłaty za ubezpieczenie pojazdu.

Dodali też wiadomość, że wyrzekają się swojej córki i ostrzegli, by nigdy więcej się z nimi nie kontaktowała. Emily została bezdomna i miała tylko 20 dolarów w kieszeni, dopóki nie pojawił się przyjaciel, który w związku ze sprawą założył internetową zrzutkę na GoFundMe. Wkrótce uzbierało się 100 tys. dolarów.

d4n8kvm

Dziewczyna aktualnie mieszka w akademiku i pracuje na dwa etaty, aby móc się utrzymać i studiuje na wybranej przez siebie uczelni - co też na początku wydawało się niemożliwe. Emily uczęszcza na treningi sportowe, natomiast jej macierzysta organizacja National Collegiate Athletic Association zabrania swoim członkom przyjmowania darowizn. Jednak z uwagi na szczególną sytuację dziewczyny postanowiono zmienić zasady. Teraz nastolatka może kontynuować naukę i treningi, korzystając jednocześnie ze wsparcia finansowego, jakiej udzielili jej internauci.

W oświadczenie wydanym w imieniu przez Cansius College czytamy: "Dziękuję wszystkim, którzy okazali swoją miłość i wsparcie w tym trudnym czasie. "Pozytywny zasięg był niewiarygodny. Nie spodziewałam się takiego wsparcia''.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4n8kvm

Podziel się opinią

Share

d4n8kvm

d4n8kvm