GwiazdySeweryn z "Rolnik szuka żony" pomaga osobom z Ukrainy. Przyjmie rodzinę

Seweryn z "Rolnik szuka żony" pomaga osobom z Ukrainy. Przyjmie rodzinę

Seweryn z "Rolnik szuka żony" pomaga osobom z Ukrainy
Seweryn z "Rolnik szuka żony" pomaga osobom z Ukrainy
Źródło zdjęć: © Instagram

02.03.2022 13:21, aktual.: 02.03.2022 13:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielu Polaków angażuje się w akcję pomocową dla osób z Ukrainy. Seweryn Nowak, którego widzowie znają z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony", postanowił przyjąć do swojego gospodarstwa matkę z dziećmi.

Seweryn wraz z narzeczoną Magdą prowadzą agroturystykę, którą założyli rodzice rolnika. W obliczu wydarzeń w Ukrainie, para postanowiła zaoferować pomoc uchodźcom.

Seweryn z "Rolnik szuka żony" pomaga osobom z Ukrainy

Magda organizuje pobyt dla rodziny z Ukrainy samodzielnie. Seweryn aktualnie przebywa w Niemczech na plantacji szparagów.

- Madzia jest bardzo dzielna i pomysłowa. Wiele razy się o tym przekonałem - mówił w jednym z wywiadów rolnik.

Magda nie narzeka, tylko działa. W rozmowie z serwisem pomponik.pl przyznała, że ma ręce pełne roboty.

- To nasi przyjaciele z Ukrainy. Przepraszam, ale nie mogę długo rozmawiać, bo właśnie robię dla nich zakupy – tłumaczy narzeczona Seweryna.

Choć zakochani za trzy miesiące pobierają się, a na głowie mają sporo przygotowań, chcą pomagać. To dla nich bardzo ważne, aby pogodzić te dwie kwestie. Seweryn i Magda niedawno zakończyli nauki przedmałżeńskie i zajmują się pozostałymi kwestiami. Przyszła panna młoda zdecydowała się szyć suknię u krawcowej, a Seweryn wybór garnituru powierzył ukochanej. Wesele odbędzie się w uroczym folwarku, gdzie pomieści się ok. 100 osób.

Miał być ślub

Seweryn Nowak i Magda poznali się dwa lata temu. Początki ich związku nie były łatwe, ponieważ wielu Polaków wciąż miało w pamięci bolesne rozstanie z Marleną - kandydatką z programu TVP. Magda nie zraziła się jednak złą prasą Seweryna i postanowiła dać mu szansę.

Rolnik w wywiadach wypowiadał się bardzo ciepło o ukochanej.

- Wygrałem los na loterii, kiedy ją spotkałem. Znaliśmy się z widzenia, bo Magda mieszka 25 km. ode mnie, ale tak naprawdę umówiliśmy się po zakończeniu nagrań do Rolnika i szybko zamieszkaliśmy razem. Po roku już wiemy, że że jesteśmy zgraną parą, która razem coś tworzy i razem zarabia pieniądze - mówił tuż po zaręczynach.

Seweryn oświadczył się w święta wielkanocne i wręczył ukochanej złoty pierścionek. Teraz zakochani szykują się do ślubu, który ma odbyć się w czerwcu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także