UrodaRossmann szykuje wielką promocję online. Już niebawem kupisz luksusowe perfumy w ofercie "1+1"

Rossmann szykuje wielką promocję online. Już niebawem kupisz luksusowe perfumy w ofercie "1+1"

Rossmann szykuje wielką promocję online. Już niebawem kupisz luksusowe perfumy w ofercie "1+1"
Aleksandra Nagel

17.11.2017 09:43, aktual.: 21.11.2017 11:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

24 listopada w drogeriach Rossmann rozpocznie się nowa promocja "1+1", która może zainteresować wszystkich miłośników perfum, ale też poszukiwaczy gwiazdkowych prezentów.

"1+1" – to tytuł najnowszej promocji w Rossmannie, która ma rozpocząć się w Black Friday i potrwa przez cały weekend. Na czym będzie polegać? Przy zakupie w sklepie online jednego flakonu perfum, drugi otrzymamy gratis. Wśród marek, które oferuje drogeria, są takie popularne zapachy, jak: Moschino, Calvin Klein czy Burberry. Zatem promocja z pewnością spotka się ze sporym zainteresowaniem ze strony klientów.

Nie bez powodu też "perfumowy weekend" w Rossmanie zaplanowano na końcówkę listopada. To wówczas zaczynamy myśleć o prezentach dla bliskich, które wręczymy im pod choinkę.

Zanim jednak wyruszymy na zapachowe łowy, warto pamiętać, że w ofercie jest jeden haczyk. *Za darmo dostaniemy te perfumy, które będą tańsze. *Na pocieszenie warto jednak dodać, że oferta obowiązuje także na zestawy prezentowe, w których są perfumy.

Przypominamy. *Początek promocji "1+1" rozpocznie się w tegoroczny Black Friday tj. 24 listopada i potrwa dwa dni. *

Organizatorzy akcji liczą, że spotka się z ogromnym zainteresowaniem, porównywalnym do tego, które miało miejsce, gdy obniżono o ponad połowę ceny kosmetyków do makijażu. *A wy, skorzystacie z oferty, czy wolicie zrobić zakupy za większą, regularną cenę, ale w spokoju i komforcie? *

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (66)