Blisko ludziRoznerski skomentował rozstanie z Kalską. Życie prywatne nie wpływa na zawodowe?

Roznerski skomentował rozstanie z Kalską. Życie prywatne nie wpływa na zawodowe?

Roznerski odniósł się do rozstania z Kalską
Roznerski odniósł się do rozstania z Kalską
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

26.01.2022 18:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Związek Roznerskiego i Kalskiej należy już do przeszłości. Informację o tym, że para postanowiła się rozejść, potwierdziła aktorka. Roznerski na publiczny komentarz zdecydował się dopiero teraz.

Przez ostatnie cztery lata związek Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej uchodził za jedne z tych udanych w polskim show-biznesie. Para bardzo chroniła swojej prywatności, unikając wszelkich większych wywiadów, od czasu do czasu pojawiając się jedynie razem na ściankach. W połowie stycznia na jaw wyszło, że Kalska przestała obserwować partnera na Instagramie. Po pozbieraniu wszystkich elementów układanki wniosek był jeden - Roznerski i Kalska nie są już razem. Liczne spekulacje sprawiły, że aktorzy w końcu zabrali głos.

Mikołaj Roznerski zabrał głos. Krótko odniósł się do rozstania

Roznerski uczestniczył w uroczystej premierze filmu "Osiem rzeczy, których nie wiecie o facetach". Oprócz oczywistych nawiązań do samego obrazu reporter portalu napomknął obecną sytuację życiową aktora. Sądząc po długości jego wypowiedzi, sprawa rozstania z Kalską wciąż jest dla niego trudna. Roznerski posilił się dosłownie na kilka słów, utrzymując w ten sposób swoją prywatność.

"Jesteśmy zawodowcami, zachowujemy się zawodowo" - wyznał aktor w rozmowie z reporterem Pudelka.

Na kolejne pytanie reportera, dotyczące tego czy oboje z Kalską potrafią oddzielić życie prywatne, aby móc współpracować na planie "M jak miłość", jedynie przytaknął.

Roznerski i Kalska to już przeszłość. Oboje niechętnie wypowiadają się o rozstaniu

Kalska w krótkim oświadczeniu wyznała jedynie, że z Roznerskim rozeszli się już w połowie grudnia. Aktorka również podkreśliła, że ich życie prywatne nie odbije się na zawodowym i nadal będą grać parę w ulubionym serialu widzów. Na komentarz odnośnie do sprawy zdecydowała się Ilona Łepkowska, stwierdzając, że wspólne sceny dla obydwojga nie będą teraz proste.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także