ycipk-3xiywp

Rurki to już przeżytek? Teraz pora na "podwójne dżinsy"

W czasach nadmiernego i wszechobecnego konsumpcjonizmu oraz zmieniających się jak szalone trendów, ten moment był tylko kwestią czasu. W końcu któryś z fashionistów musiał zadać pytanie: dlaczego nosić tylko jedną parę dżinsów, kiedy można nosić dwie? Efekt? Sami zobaczcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rurki to już przeżytek? Teraz pora na "podwójne dżinsy"
(Pixabay.com)
ycipk-3xiywp

Brytyjska projektantka Natasha Zinko w swojej pracowni stworzyła nietypową koncepcję "podwójnych dżinsów". Tym sposobem na rynek trafiły spodnie z wysokim stanem, które sprzedawane są w sklepie Shopbop w cenie 695 dolarów (ok. 2500 zł). O dziwo, fikuśne dżinsy okazały się bardzo popularne wśród klintek marki i błyskawicznie się wyprzedały.

Fanki przechowywania będą w raju. Kontrowersyjne dżinsy, opisywane jako "warstwowe", mają bowiem aż siedem kieszeni. Modelka prezentuje je w zestawieniu z klasycznym białym t-shirtem, szpilkami i niewielką torebką. Trudno nie zauważyć, że spodnie bardzo niekorzystnie wpływają na wygląd jej sylwetki, poszerzając biodra i nogi. Strach pomyśleć, co byłoby bez szpilek...

ycipk-3xiywp

"W czasach dziwnych dżinsów, są to po prostu najdziwniejsze spodnie, jakie kiedykolwiek widziałam" - napisała jedna z komentatorek pod zdjęciem dżinsów.

"Fajne, szkoda, że nie ma takich dla facetów!" - dodał inny użytkownik. Nie wiadomo, czy to szczera opinia, czy raczej ironia…

A wy co sądzicie o awangardowych spodniach? Założyłybyście "podwójne dżinsy" czy pozostajecie fankami klasycznych rurek?

ycipk-3xiywp

Oto, co będzie modne w nadchodzącym sezonie

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3xiywp

ycipk-3xiywp
ycipk-3xiywp