Blisko ludzi"Samiec" tłumaczy, dlaczego kobiety wolą brutali. "Podniecają ich"

"Samiec" tłumaczy, dlaczego kobiety wolą brutali. "Podniecają ich"

"Samiec" tłumaczy, dlaczego kobiety wolą brutali. "Podniecają ich"
Źródło zdjęć: © Screen / Vimeo
Karolina Błaszkiewicz
04.06.2018 10:50, aktualizacja: 04.06.2018 16:19

Marek prowadzi forum BraciaSamcy.pl. Po sieci niesie się jego wideo, w którym tłumaczy, że kobiety wybierają "silnych, agresywnych" partnerów i co trzeba zrobić, by takim się stać.

"Dlaczego kobiety Tobą gardzą? Brutalna prawda, lecz czy zdołasz ją przyjąć?" – taki wpis pojawił się na portalu Salon24.pl. Dowiadujemy się z niego, że "kobietę seksualnie podniecają silni, bezwzględni, nieprzewidywalni, władczy, mroczni, agresywni, niebezpieczni mężczyźni, i to oni najczęściej zapładniają kobiety, a ciepłe, fajne, uczuciowe chłopaki te dzieci samcom alfa odchowują".

Autorem jest Marek, który dzieli się swoimi radami w dodanym do wpisu filmiku. Jego zdaniem, każdy "uczuciowy chłopak" może zmienić się w samca alfa.

W 12-minutowym filmie instruktażowym prowadzący krok po kroku mówi, co prowadzi do bycia prawdziwym samcem. Najpierw opowiada o swoich psach, a zwłaszcza o jednym. – To był szatan w psiej skórze. Chodził na dziewczynki, atakował wszystkich – słyszymy. – I tego psa-drania wszyscy wspominają z rozczuleniem – dodaje Marek. Mówi o nim w jednym celu.

Według bohatera nagrania, trzeba brać przykład z takiego psa – być bawidamkiem i agresorem. Wtedy kobieta nie będzie mogła się oprzeć. Dalej Marek używa jeszcze innego porównania. Jak wyjaśnia, dobry mężczyzna to polny kamień, a zły jest złotem. – Wszyscy szanują złoto, bo jest go mało – zauważa.

Pod koniec filmiku instruktor dzieli się konkretnymi wskazówkami. Oto one: "Musisz stać się jak złoto", "Nie możesz być łatwo dostępny", "Musisz mieć dobry samochód", "Wizja straty musi być bolesna dla kobiety".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl