Schreiber znów wojsku. Pokazała zdjęcie z koszar

Marianna Schreiber systematycznie relacjonowała swój pobyt w wojsku
Marianna Schreiber systematycznie relacjonowała swój pobyt w wojsku

08.04.2023 16:08, aktual.: 08.04.2023 17:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po odbyciu dobrowolnej 28-dniowej służby wojskowej Marianna Schreiber wspominała, że być może będzie chciała zawodowo dołączyć do wojska. Teraz oficjalnie podała, gdzie zdecydowała się aplikować.

Marianna Schreiber popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie "Top Model". Już wtedy przyznała, że jest żoną ministra PiS, jednak nie zgadza się z polityką partii, z której wywodzi się jej mąż.

Po pewnym czasie kobieta postanowiła założyć partię polityczną "Mam dość" i wystartować w kolejnych wyborach parlamentarnych. W pewnym momencie skomentowała fakt, że mężczyźni nie chcą zgłaszać się do wojska. Zapowiedziała też, że jeśli pod jej wpisem pojawi się odpowiednia liczba serduszek, sama zaaplikuje na szkolenie. Obietnicę spełniła i 20 lutego rozpoczęła 28-dniową służbę wojskową.

Marianna Schreiber aplikuje do wojska. Podała szczegóły

Choć wiele osób nie wierzyło, że Schreiber wytrzyma 28 dni w wojsku, a ona sama relacjonowała, że początek był ciężki, po przysiędze diametralnie zmieniła zdanie. W rozmowie z WP Kobietą przyznała też, że "rozważa przyszłość związaną z Wojskiem Polskim". Przez pewien czas nie odpowiadała jednak na pytanie, do jakiej jednostki chciałaby dołączyć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W sobotę, 8 kwietnia br., Marianna Schreiber oficjalnie potwierdziła w swoich mediach społecznościowych, że zdecydowała się zawodowo związać z Wojskiem Polskim i aplikowała do Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim.

"Oficjalnie - aplikowałam do Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej Przeszłam kwalifikacje. Czy pomyślnie? Zobaczymy" - napisała.

Pozytywne opinie internautów. Padły pytania o partię

Pod wpisem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. "Szacun. Chciałem kiedyś tam służyć", "Powodzenia, dobry wybór", "No proszę, najlepsza jednostka" - komentowali.

Pojawiło się pytanie, czy to koniec jej ruchu politycznego, ponieważ żołnierz czynny zawodowo nie może być członkiem m.in. partii. "Absolutnie nie. Wręcz przeciwnie. Partia wystartuje w wyborach. Najprawdopodobniej w koalicji" - odpisała.

Jej zdjęcia opublikowano także na stronie i Twitterze jednostki, do której aplikowała Marianna Schreiber. Na jednym z nich widać ją ćwiczącą na sali.

Marianna Schreiber aplikowała do Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim
Marianna Schreiber aplikowała do Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (110)