Trwa ładowanie...
d13cvrm
the look of the year
18-07-2014 17:15

SCHWARZKOPF THE LOOK OF THE YEAR 2014 – OGÓLNOPOLSKI PÓŁFINAŁ

Łódź po raz kolejny stanie się centrum mody i miastem pięknych kobiet. A to za sprawą kolejnej polskiej edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek SCHWARZKOPF THE LOOK OF THE YEAR 2014

Share
d13cvrm

Łódź po raz kolejny stanie się centrum mody i miastem pięknych kobiet. A to za sprawą kolejnej polskiej edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek SCHWARZKOPF THE LOOK OF THE YEAR 2014.

Za nami konkursy regionalne i casting online do SCHWARZKOPF THE LOOK OF THE YEAR. Już 24 lipca na ogólnopolski półfinał w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi przyjedzie ponad 100 kandydatek z całej Polski wyłonionych w trakcie kilkumiesięcznych eliminacji. Z nich profesjonalne jury, w którym zasiądą m.in. przedstawiciele biura konkursu, przedstawiciele agencji Network Models, Marysia Stępień – The Look Of The Year 2013, przedstawiciele Schwarzkopf i projektanci, wybierze 15 kandydatek na top modelkę, które wezmą udział w wielkiej gali finałowej THE LOOK OF THE YEAR, już 29 sierpnia w Łodzi. Finał konkursu w sierpniu na żywo transmitować będzie TVP2. Początek transmisji o godzinie 21:40.

THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs dla modelek. Laureatka THE LOOK OF THE YEAR otrzymuje kontrakt z renomowaną agencją modelek oraz całoroczną opiekę personal managera. THE LOOK OF THE YEAR dla wielu modelek był początkiem wspaniałej kariery. W konkursie swoje pierwsze kroki stawiały m.in. Kasia Smutniak.

d13cvrm

* Harmonogram półfinału konkursu Schwarzkopf THE LOOK OF THE YEAR*
24 lipca 2014r. (czwartek)

Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi ul. Wojska Polskiego 121, Łódź (wjazd od ul. Spornej)

* 9:00 – 14:00* Indywidualne prezentacje uczestniczek z całej Polski
14:00 – 15:00Prezentacja wszystkich uczestniczek w kostiumach kąpielowych
15:30 Ogłoszenie wyników – wybór 15 finalistek Schwarzkopf The Look Of The Year

Sponsorem nagrody w postaci tabletu Authentic 10 oraz słuchawek Bluetooth Kuki jest marka XX.Y

d13cvrm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13cvrm
d13cvrm