Trwa ładowanie...
d389zg9
Megafon.pl
Ludzie

Sean Penn nagrodzony za swoje poświęcenie

Sean Penn odebrał pokojową nagrodę za swoją działalność na rzecz Haitańczyków. Gwiazdor, który założył i prowadzi fundację J/P Haitian Relief Organization, otrzymał nagrodę szczytu pokojowego Peace Summit Award za swój "niezwykły wkład w międzynarodowy pokój oraz społeczną sprawiedliwość".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sean Penn nagrodzony za swoje poświęcenie
(AP)
d389zg9

Sean Penn odebrał pokojową nagrodę za swoją działalność na rzecz Haitańczyków. Gwiazdor, który założył i prowadzi fundację J/P Haitian Relief Organization, otrzymał nagrodę szczytu pokojowego Peace Summit Award za swój "niezwykły wkład w międzynarodowy pokój oraz społeczną sprawiedliwość". Penn gorąco podziękował za wyróżnienie.

- Jutro nadejdzie nowy dzień, w którym cynizm będzie tylko dla tchórzy, w którym ludzie wartościowi i zaangażowani będą prawdziwymi bohaterami dla swoich synów. Wielu w moim pokoleniu zna tchórzostwo, ale nie młodzi, nie kobiety. Nigdy Haitańczycy. To niezwykłe wyróżnienie w niezwykłym momencie na Ziemi. Jestem za nie wdzięczny - mówił gwiazdor.

Aktor od lat jest zawziętym aktywistą, co czasami powodowało jego krytykę wśród amerykańskich polityków. Penn bardzo wyraźnie i głośno mówi, co sądzi o źle panującym na świecie. Gdy na Haiti doszło do trzęsienia ziemi, nie pojechał tam, by się pokazać przed fotografami, ale po to aby faktycznie wziął udział w akcji ratunkowej. Mieszkał razem z ofiarami, a nie w specjalnych hotelach czy strefach.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Sean Penn doradza kobietom?*

* Ratują wieloryby, pomagają Haiti - gwiazdy z misją*

* Sean Penn ma romans ze Scarlett!?*

'Wszystkie odloty Cheyenne'a'': Nazywają się beznadziejnie, ale są świetni!

d389zg9

Podziel się opinią

Share

d389zg9

d389zg9