Trwa ładowanie...

Sebastian Fabijański o odrzuceniu seksualnym ze strony Maffashion. "Całą miłość przelała na Bastka"

Sebastian Fabijański zdecydował się na rozmowę z Pudelkiem, w której poruszył ostatnie medialne doniesienia. Celebryta opowiedział o zdradach, pierwszym spotkaniu z Rafalalą oraz tym, w jakim momencie zaczęły się psuć relacje z byłą już dzisiaj partnerką, czyli Julią Kuczyńską.

Sebastian Fabijański opowiedział o związku z MaffashionSebastian Fabijański opowiedział o związku z MaffashionŹródło: Pudelek, fot: Pudelek
d10y9fe
d10y9fe

Rozstanie Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego wstrząsnęło internautami. Jeszcze jednak przed oficjalnym stanowiskiem byłej pary, na jaw zaczęły wychodzić niewygodne fakty z życia Fabijańskiego. Jak było naprawdę? Aktor postanowił przedstawić swoją wersję wydarzeń i opowiedzieć o sytuacji z Rafalalą. W rozmowie z Michałem Dziedzicem zdecydował się również na opowiedzenie ze swojej perspektywy o relacji z blogerką Julią Kuczyńską.

Sebastian Fabijański mówi o tym, jak wyglądał jego związek tuż po narodzinach Bastka

Rozstanie Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego zelektryzowało internet. Aktor wyznał, jak na wiadomości o Rafalali zareagowała jego była partnerka. Później jednak temat zszedł na sam związek z Julią Kuczyńską. Fabijański wrócił do pierwszych tygodni po tym, jak Maffashion urodziła ich syna.

- Odrzucenie seksualne, mówię tu o tym, że tak wyglądają badania (...). Nawet Julka mówiła o tym w wywiadzie, zapytana o seks po narodzinach, odpowiedziała, że całą miłość przelała na Bastka (...). Miałem bardzo różne myśli, emocje (...). Nie byłem fair wobec Julki - stwierdził, choć na żadne konkretne badania aktor się nie powołuje.

d10y9fe

Fabijański przyznał, że jest mu przykro i czuje wstyd. Dodał, że nigdy wcześniej nie zdradził żadnej ze swoich byłych partnerek. Publicznie przeprosił za swoje zachowanie i wyznał, że nie chce "kisić w sobie emocji".

"Jestem totalnie pogubionym gościem"

Sebastian Fabijański przyznał, że na rozstaniu miały zaważyć pewne impulsy.

- Ludzie mają to do siebie, że się po prostu rozstają i nie dogadują. Bardzo mi jest źle z tego tytułu, że tak się ułożyło, że Bastek, dla którego budowałem dom, nie będzie miał tego, co budowałem - tłumaczył.

d10y9fe

Aktor dodał, że chciałby, aby relacja z Julią była ciepła, pełna zrozumienia i zamierza o to walczyć. Jest wdzięczny za to, co przeżył z blogerką.

- Nie chcę publicznie prać brudów, ale bardzo bym chciał, żebyśmy stworzyli harmonijny związek rodziców Bastka - podkreślił.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d10y9fe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10y9fe