Blisko ludziTo dlatego się rozstali? Ten komentarz Fabijańskiego pod wpisem Maffashion wiele mówi

To dlatego się rozstali? Ten komentarz Fabijańskiego pod wpisem Maffashion wiele mówi

Zwiastuny rozstania Maffashion i Fabijańskiego były widoczne już wcześniej?
Zwiastuny rozstania Maffashion i Fabijańskiego były widoczne już wcześniej?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
06.07.2022 08:05, aktualizacja: 06.07.2022 08:22

Związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego przeszedł do historii. Influencerka wydała oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu. Przeglądając Instagram blogerki można natknąć się na pewien komentarz jej byłego. Czy to był sygnał, mówiący o tym, co dzieje się między rodzicami Bastka?

"Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu" - wyznała Maffashion, tym samym potwierdzając krążące po sieci plotki. Mama Bastka przyznała, że o tym fakcie chciała poinformować razem z Sebastianem Fabijańskim w tym samym czasie, co niestety pokrzyżowały pojawiające się w mediach doniesienia. Niektórzy twierdzą, że sygnałów obnażających prawdę o tym związku było wiele już wcześniej. Szczególną uwagę zwraca jedna wypowiedź Fabijańskiego pod zdjęciem opublikowanym przez Maffashion.

"Nie mam zamiaru komentować, prać brudów"

Julia Kuczyńska zauważyła, że komuś musiało bardzo zależeć na tym, aby poinformować o jej sytuacji, zanim sama zdąży cokolwiek powiedzieć. Blogerka podkreśliła jednak, że nie zamierza szerzej komentować rozstania.

- Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był - podkreśliła Maffashion.

Moment przed Julią głos zabrał Sebastian Fabijański, który jednak nie napomknął o rozstaniu. Przyznał jedynie, że między nim a mamą Bastka panuje napięta atmosfera.

"Wydaje mi się, że przez pewien czas panowała atmosfera trochę pretensji do mnie. Z Bastkiem przez większość czasu do tej pory trzeba było spać w towarzystwie piłki do pilatesu. Czyli bierzesz Bastka na ręce, siadasz na piłce i lulasz. Ja niestety nie potrafiłem tego robić. To było dla mnie tak trudne, że pewnie Bastek wyczuwał moje napięcie i momentalnie wpadał w histerię, więc budził cały dom. Ja miałem do siebie bardzo dużo pretensji o to, że mi to totalnie nie idzie. Jestem bardzo wdzięczny Julce, że wtedy, kiedy mi to nie szło, ona potrafiła to robić i nie przespała bardzo dużo nocy z tego tytułu. (…) Oczywiście kiedy człowiek jest niewyspany, trochę sfrustrowany, zniecierpliwiony itd., napięcia się pojawiają - wspomniał Fabijański.

Rozstanie było do przewidzenia? Ten komentarz wiele mówi

Analizując powyższe wyznanie Fabijańskiego oraz pewną wypowiedź celebryty, która pojawiła się kilka tygodni temu w sieci, można dojść do pewnych wniosków.

"Zachodzi wątpliwość, który z tych dwóch gości na zdjęciu, jest większym dzieciakiem" - skomentował fotografię Fabijański.

Zdjęcie, pod którym pojawiła się ta wypowiedź, przedstawiało Sebastiana i Bastka na spacerze. Czyżby nawet ów podpis był sugestią, że Fabijański do poważnego związku nie dorósł?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!