Trwa ładowanie...

Sekret Gardias wyszedł na jaw. Gwiazda rozstała się z mężczyzną

Dorota Gardias przeszła w zeszłym roku ciężkie chwile, o których nikt długo nie wiedział. Popularna pogodynka rozstała się ze swoim partnerem, z którym wiązała poważne plany życiowe.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Sekret Gardias wyszedł na jaw. Gwiazda rozstała się z mężczyznąŹródło: East News, fot: Mateusz Jagielski
d10w9hz
d10w9hz

Dorota spotykała się z Krzysztofem Sawickim, pracownikiem jednej z firm motoryzacyjnych od kilku lat. Mężczyzna wydawał się być idealnym partnerem, ponieważ chętnie pomagał pogodynce w wychowywaniu 5-letniej córki Hani, której ojcem jest Krzysztof Bukowski.

Gardias poznała Sawickiego podczas rajdu samochodowego w czasach, gdy była zakochana w Bukowskim. Jednak już kilka miesięcy po rozstaniu z aktorem związała się z Krzysztofem.

Niestety aktualnie po wielkiej miłości nie ma już śladu. Arkadiusz Krzywkowski, agent Doroty Gardias, w rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie" poinformował o rozstaniu swojej podopiecznej z Sawickim. Kobieta wyprowadziła się z ich willi w Wilanowie kilka miesięcy temu.

d10w9hz

Wiadomość o rozstaniu była zaskoczeniem dla znajomych Gardias i Sawickiego, ponieważ przez wiele lat uchodzili za idealną parę.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d10w9hz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10w9hz