Blisko ludziShannen Doherty o koronawirusie. Chodzi o higienę podróżnych

Shannen Doherty o koronawirusie. Chodzi o higienę podróżnych

Shannen Doherty o koronawirusie. Chodzi o higienę podróżnych
Źródło zdjęć: © Getty Images
aps

06.03.2020 09:37, aktual.: 21.01.2021 20:26

Shannen Doherty poinformowała, że ma nawrót choroby. Gwiazda serialu "Beverly Hills, 90210" nie rezygnuje jednak z podróży. Ostatnio, będąc na lotnisku, zauważyła kobietę siedzącą na podłodze i konsumującą posiłek. Zachowanie uznała za lekceważące ze względu na koronowirusa.

Na początku lutego 2020 roku Shannen Doherty ujawniła, że jej choroba nowotworowa postępuje, a rak piersi znajduje się w czwartym, czyli najwyższym stadium rozwoju. Aktorka podzieliła się z fanami informacją po roku od diagnozy lekarzy.

Shannen Doherty na lotnisku. Obawia się koronawirusa

Shannen Doherty, mimo że choruje, nie rezygnuje z aktywności, podróży, realizacji planów. Tym bardziej zdziwiło ją zachowanie turystki na lotnisku, która zamiast zadbać o higienę, rozłożyła torby podróżne na podłodze i zaczęła jeść. Nie myśląc o konsekwencjach.

Aktorka i inne osoby, które walczą z chorobą nowotworową, powinny szczególnie uważać i unikać kontaktu z zarazkami. Podczas gdy niektórzy lekceważą zalecenia lekarzy, osłabione organizmy chorych na raka są bardziej narażone na zakażenia.

Shannen Doherty wraca do zdrowia

Kilka dni temu aktorka poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że czuje się lepiej. Trochę uspokoiła tym swoich fanów. "Po roku walki z nawracającym rakiem i innymi stresami powracam do dbania o siebie i chwytania każdego dnia. To nie zawsze jest łatwe. Mam dni, kiedy jestem przygnębiona lub po prostu leniwa. Ale daję radę z pomocą przyjaciół" – napisała.

Obraz
© Instagram/ theshando
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (46)
Zobacz także