Siostry Bohosiewicz na zdjęciu sprzed 18 lat. Komunia Św. i okulary

Któż z nas nie ma głęboko w szufladzie schowanych zdjęć z komunii? Niektórzy się ich wstydzą, innych one bawią – faktem jest jednak, że to, co było powodem do wstydu dla dziewięciolatki, dziś jest powodem do ulgi. I odwrotnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siostry Bohosiewicz są najlepszymi przyjaciółkami, mimo że dzieli je różnica 15 lat
Siostry Bohosiewicz są najlepszymi przyjaciółkami, mimo że dzieli je różnica 15 lat (Instagram.com/soniabohosiewicz)
WP

Siostry Bohosiewicz bawią na Instagramie łącznie 420 tysięcy fanów. Przyciągają obserwatorów swoim poczuciem humoru, otwartością, niecukierkowością i tym osławionym już "dystansem do siebie".

Tym razem starsza z dziewczyn – Sonia – pochwaliła się na Instagramie pełnoletnim już zdjęciem z komunii młodszej Mai. Siostry nie pozują na nim z dziubkiem (wszak takiej mody w 1999 roku jeszcze nie było), nie patrzą w obiektyw. W dobie smartfonów z pojemnością 64 GB taka fotografia pewnie trafiłaby do elektronicznego kosza; wtedy jednak nikt się nie przejmował nieidealną miną i kadrem, a na jednym filmie mieściło się zaledwie 36 zdjęć.

WP

Kilka dni temu Maja Bohosiewicz również wspominała swoją komunię na InstaStory. Mówiła wówczas nie tylko, że atrakcyjny "weselny" kok zrodził się właśnie z rąk starszej siostry, ale również, że pamięta swoje pragnienie założenia niemal balowej sukni z kołem. Marzenie sabotowane przez mamę, która uparła się, żeby uszyć jej skromniutką sukienkę.

Cóż, która z osób urodzonych na początku lat 90. nie ma takich wspomnień? Każda z nas chciała wyglądać przecież jak najważniejsza i najpiękniejsza spośród księżniczek, ale tylko bardziej pobłażliwe z mam się na taką ekstrawagancję zgadzały.

Nie da się ukryć, że dzisiejsza – znacznie skromniejsza – moda komunijna jest jednak atrakcyjniejsza niż ta sprzed kilkunastu lat. Ale, że moda ma do siebie to, że wraca, to w maju 2030 zapewne znów zobaczymy pod kościołami tłumy dziewięcioletnich dziewuszek, wyglądających jakby przymierzały już kreację do własnego ślubu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP