Skomentowała "lex Tusk". Internauci: W punkt

Skomentowała "lex Tusk". Internauci: W punkt

Joanna Trzepiecińska komentuje "lex Tusk"
Joanna Trzepiecińska komentuje "lex Tusk"
Źródło zdjęć: © AKPA
30.05.2023 16:00, aktualizacja: 30.05.2023 20:36

Nie milkną głosy po decyzji prezydenta Andrzeja Dudy o podpisaniu ustawy powołującej komisję do spraw badania wpływów rosyjskich. Aktorka Joanna Trzepiecińska zdecydowała się na wymowny komentarz w tej sprawie. Nie potrzebowała do tego nawet słów.

Szerokim echem odbiło się podpisanie przez prezydenta ustawy określanej przez polityków opozycji mianem "lex Tusk". Andrzej Duda ogłosił swoją decyzję w poniedziałek, zapowiadając, że podpisze ustawę dotyczącą powołania komisji ds. badania rosyjskich wpływów w Polsce.

Zaznaczył, że skieruje ją do Trybunału Konstytucyjnego w trybie następczym, więc ustawa niedługo ma wejść w życie.

Na decyzję prezydenta zareagowało wiele osób, a fala komentarzy na ten temat przetoczyła się nie tylko przez polskie, ale i zagraniczne media. Na wymowny komentarz zdecydowała się również Joanna Trzepiecińska, znana z serialu "Rodzina zastępcza", w którym zagrała Alutkę - charakterną żonę Jędruli.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Serialowa Alutka komentuje "lex Tusk"

Na swoim profilu na Instagramie Joanna Trzepiecińska zamieściła rysunek autorstwa Marka Bimera. Ukazuje on długopis wbity w pośladki. Można się łatwo domyślić, że aktorka nawiązała w ten sposób do obecnej sytuacji politycznej w Polsce oraz tego, jak prezydenta Andrzeja Dudę nazywają jego przeciwnicy. Pod zdjęciem umieściła hashtagi #konstytucja #polska #demokracja #prawo.

Grafika ta spodobała się jej fanom. "W punkt!", "Wymowne" - czytamy w sekcji komentarzy.

Rola, którą zapamiętały miliony

Joanna Trzepiecińska przez lata była jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Zyskała ogromną popularność dzięki roli Alutki w serialu "Rodzina zastępcza". Wraz z Tomaszem Dedekiem, odgrywającym postać Jędruli, stworzyła na ekranie zabawną parę, którą pokochali Polacy.

W jej filmografii znajdują się też takie tytułu jak "Sztuka kochania", "Panny i wdowy", "W środku Europy" czy "Nad rzeką".

Obecnie Trzepiecińska najchętniej występuje na deskach teatrów i rozwija nowe pasje. Swoje codzienne życie relacjonuje w mediach społecznościowych. Szczególnie aktywna jest na Instagramie, gdzie dzieli się rodzinnymi kadrami oraz zdjęciami zza kulis spektaklów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (61)
Zobacz także