Blisko ludziSława i pieniądze miały swoją cenę. Tak potoczyły się losy gwiazd "Słonecznego patrolu"

Sława i pieniądze miały swoją cenę. Tak potoczyły się losy gwiazd "Słonecznego patrolu"

Słoneczny patrol
Słoneczny patrol
Źródło zdjęć: © Getty Images
15.01.2021 17:38, aktualizacja: 03.03.2022 06:31

"Słoneczny patrol" miał swoją premierę w 1989 roku. Był jednym z najpopularniejszych amerykańskich seriali lat 90. Telenowela o przygodach przystojnych ratowników i seksownych ratowniczek była jedną z najchętniej oglądanych produkcji. W rolach głównych mogliśmy podziwiać m.in. Pamelę Anderson, Davida Hasselhoffa i Yasmine Bleeth.

Yasmine Bleeth była jedną z najbardziej lubianych aktorek serialu. Seksowna brunetka skradła serca widzów i zyskała popularność na równi z Pamelą Anderson. Aktorka nie miała jednak łatwego życia - była uzależniona od narkotyków. Przez kokainę trafiła na odwyk. Miała też problemy z prawem. Według zachodnich mediów, podczas podróży z mężem spowodowała wypadek, a za posiadanie dużych ilości środków odurzających została skazana. Jej problemy trwały przez lata. Gwiazda mocno się zmieniła, a czas nie był dla niej łaskawy.

Nie lepiej radził sobie w życiu David Hasselhoff, odtwórca roli Mich'a. Aktor i muzyk, o czym nie każdy wie, był uzależniony od alkoholu. W internecie w swoim czasie krążyło wiele kompromitujących nagrań. Po jednej z libacji trafił nawet na ostry dyżur z powodu zatrucia alkoholowego. Później leczył się w szpitalu psychiatrycznym.

Aktor był w Niemczech cenionym muzykiem, więc kilka lat temu poproszono go, o wręczenie nagród na MTV EMA w Berlinie. Na galę przyszedł pijany. Z powodu alkoholizmu rozpadło się też małżeństwo Davida Hasselhoff'a.. Ostatnio gwiazdor wziął się jednak za siebie, walczy z nałogiem i układa życie osobiste z młodszą partnerką, Hayley Roberts.

Słoneczny patrol
Słoneczny patrol© getty images

Największa gwiazda serialu

Problemów nie uniknęła też Pamela Anderson, jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie. W "Słonecznym patrolu" grała 6 lat. Choć zyskała sławę i zarobiła fortunę, nie miała łatwego życia. Pamela Anderson kilkakrotnie się rozwodziła. Mężczyźni, których przyciągała, krzywdzili ją i zdradzali. Jeden z nich spędził z powodu pobicia Pameli pół roku w więzieniu. Aktorka miała także problemy z uzależnieniami. Teraz Pamela Anderson angażuje się w działalność organizacji obrony praw zwierząt PETA i propaguje wegetarianizm.

Słoneczny patrol
Słoneczny patrol© Getty Images

Klasy I-III wracają do szkół. Dyrektorka wskazuje, na co trzeba uważać

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (3)