Trwa ładowanie...

Ślubne trendy na rok 2020 - co będzie wciąż modne, a co odejdzie do lamusa?

Ślubne trendy zmieniają się z roku na rok. Choć w Polsce wciąż króluje styl boho i styl rustykalny, to poza granicami kraju w wielu miejscach panny młode ponownie zwracają się ku klasyce i elegancji, szczególnie w ubiorze.

Share
Ślubne trendy na rok 2020 - co będzie wciąż modne, a co odejdzie do lamusa?
Źródło: Materiały prasowe
d12y9r4

A jak sytuacja z trendami będzie wyglądała w 2020 roku? Czy zwrot ku naturze będzie już zupełnie niemodny? Czy kwiatowe dekoracje staną się prawdziwym, stylizacyjnym faux-pas? Już dziś, patrząc na światowe trendy z różnych wybiegów mody oraz informacje z targów ślubnych, można wysunąć kilka ciekawych i zaskakujących wniosków. Jak zatem będą wyglądały śluby i wesela w 2020 roku? Jakie inspiracje ślubne będą na pierwszym miejscu?

Elegancja i klasyka
Przez ostatnie lata królowały lekkie i delikatne suknie ślubne. W 2018 i 2019 roku prawdziwym hitem były kreacje z aplikacjami 3D. Jak będzie w roku 2020? Okazuje się, że powróci elegancja i klasyka. Na wybiegach światowych marek pojawiły się kreacje wzorowane na ulubionych m.in. przez Grace Kelly modelach. Prostota, skromność i piękne materiały. W 2020 roku nie będzie trzeba zrobić nic więcej, aby podążać za modą!

Skromna uroczystość i małe przyjęcie
Okazuje się, że huczne wesele i zapraszanie kilkuset gości jest już passe. Obecnie pary młode marzą o małym przyjęciu, najlepiej w ogrodzie oraz skromnym ślubie w otoczeniu przyrody i oczywiście kilkunastu najbliższych osób. Tajemnica i skrytość - w 2020 roku pary młode będą stawiały głównie na to.

d12y9r4

Nietypowe zaproszenia
Oczywiście nie może być zbyt nudno, dlatego właśnie małe drobiazgi staną się nieco bardziej ekstrawaganckie. Jednym z nich będą zaproszenia ślubne. Im bardziej nietypowe, tym lepiej. Doskonale zdają sobie z tego sprawę różne pracownie kreatywne, w których można znaleźć różne fantazyjne wzory.

Delikatność i naturalność
Zmienia się dużo nie tylko w kwestii ubioru panny młodej, ale także w kwestii fryzury czy makijażu. Im bardziej naturalnie i delikatnie, tym lepiej. Mocne makijaże wyszły już z mody, łączenie kolorów również. Podobnie jak w przypadku sukni ślubnych, panny młode częściej sięgać będą po klasykę.

Wesele w nietypowym miejscu
Do organizacji wesela w sali weselnej przyzwyczaiła się większość par młodych. To rozwiązanie wygodne dla wszystkich stron. Jednak trend ten powoli zaczyna się zmieniać, a zakochani zaczynają szukać coraz ciekawszych miejsc i coraz bardziej nietypowych lokalizacji na swoje przyjęcie. Stara stodoła, piękny ogród, polana niedaleko lasu - te miejsca będą biły rekordy popularności!

Romantyczne oświetlenie
Piękne oświetlenie sprawia, że znacznie łatwiej wprawić się w romantyczny i bajkowy nastrój. Doskonale zdają sobie z tego sprawę ślubni dekoratorzy, którzy światełka kochają już od kilku sezonów. Również w nadchodzącym z nich nie zrezygnują. Modne będą zarówno świeczki jak i światełka na baterie czy nawet oświetlenia kojarzące się ze świętami.

Nietypowe atrakcje
Choć w 2020 roku pary młode będą raczej uciekały od przepychu, to jednak nie zapomną zadbać o swoich gości, którym zaproponują najbardziej nietypowe atrakcje. Wśród hitów znajdziemy m.in. wynajęcie food trucka czy zaskakujący teatr ognia.

d12y9r4

Podziel się opinią

Share
d12y9r4
d12y9r4