GwiazdyŚmietanka muzyki elektronicznej w stolicy. Nadchodzi T-Mobile Electronic Beats Festival

Śmietanka muzyki elektronicznej w stolicy. Nadchodzi T‑Mobile Electronic Beats Festival

Śmietanka muzyki elektronicznej w stolicy. Nadchodzi T-Mobile Electronic Beats Festival
Źródło zdjęć: © Materiał prasowy
26.09.2017 12:17, aktualizacja: 26.09.2018 13:35

Już 28 września w rusza T-Mobile Electronic Beats Festival. T-Mobile Electronic Beats to wyjątkowa europejska platforma lifestyle'owa, która gromadzi społeczność otwartych, młodych i dynamicznych ludzi.

Dobra muzyka i wyjątkowi wykonawcy

Pod szyldem T-Mobile Electronic Beats odbywają się m.in. cykliczne wydarzenia muzyczne i kulturalne, w tym liczne projekty związane z promocją utalentowanych twórców i znaczących wydarzeń kulturalnych w całej Europie. Projekt zaangażował już takie gwiazdy, jak Boy George, Roisin Murphy, Disclosure, Depeche Mode oraz zespół Gorillaz, który dzięki niemu wystąpił po raz pierwszy w Polsce. Według organizatorów festiwalu ma być przede wszystkim kreatywnie i różnorodnie. Dlatego zaprosili artystów, którzy łączą w swojej twórczości polot z otwartością.

Na festiwalu zaprezentuje swój set DJski zespół Justice. To ikony french house, reprezentanci kultowej wytwórni Ed Banger Records. Zadebiutowali w 2003 r. remixem utworu Simian, który można było usłyszeć w tegorocznej kampanii T-Mobile POWROTY. Wieczór uświetnią także Maribou State, Meute i wszystkie gwiazdy akcji POWROTY – na jednej scenie. Dzień wcześniej w centrum miasta odbędzie się ekskluzywne "secret location party". Będzie można na nim zobaczyć i usłyszeć legendarnego DJ Tennis oraz Perel, jedna z najważniejszych dj-jek na klubowej mapie Berlina!

W sobotę zaprezentują się wszystkie duety biorące udział w projekcie T-Mobile Electronic Beats POWROTY.Będą to: Nosowska i Zamilska, Kayah i KęKę, Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, Bass Astral x Igo oraz ostatni duet-niespodzianka. Ten wieczór będzie jedyną okazją, żeby zobaczyć wszystkich artystów związanych z POWROTAMI na jednej scenie. Usłyszymy wtedy na żywo nowe wersje przebojów "Supermenka", "Jeśli wiesz co chcę powiedzieć", "Sutra", a także utwór-niespodziankę.

Natomiast w niedzielę 30 września, w trakcie PZU Maratonu Warszawskiego zagra zespół Meute – niemiecka formacja, która łączy hipnotyczne techno z brzmieniem orkiestr marszowych. Muzyka zespołu będzie idealnym tłem dla akcji charytatywnej Pomoc Mierzona Kilometrami, której patronuje właśnie T-Mobile. To wydarzenie jest swoistym powrotem do tradycji marki sprzed lat.

Obraz
© Materiał prasowy

Pełny line-up festiwalu T-Mobile Electronic Beats Festival

JUSTICE

Ikony french house, reprezentanci kultowej wytwórni Ed Banger Records. Zadebiutowali w 2003 roku remixem "Never Be Alone" Simiana. Do tej pory wydali trzy świetnie przyjęte albumy, ich dyskografię zamyka płyta WOMAN z 2016 roku. W swojej muzyce zgrabnie łączą wpływy funku, disco, french house i heavy metalu. Słyną z żywiołowych występów live. Do tej pory wystąpili w naszym kraju dwa razy, jednak nasz festiwal to wyjątkowa okazja zobaczyć ich w tak kameralnym gronie.

DJ TENNIS

DJ Tennis, czyli Manfredi Romano, jest DJ-em, producentem i założycielem znanej wytwórni wydawniczej Life and Death. Jego wszechstronność wynika z doświadczeń w roli managera punk-rockowych grup oraz organizatora wielu różnych wydarzeń we Włoszech. Jako DJ i producent, zaczął działać w 2010 roku, gdy powstała wytwórnia Life and Death, którą założył wspólnie z Gregiem Oreckiem. W ciągu kilku lat ich label zyskał ogromną popularność.

PEREL

Jedna z najważniejszych didżejek na klubowej mapie Berlina, gdzie mieszka od 2010 roku. Jej gust w największym stopniu ukształtowała muzyka synth wave i klimaty lat 80. Jak sama jednak przyznaje –szufladkowanie jest jej obce i potrafi zachwycić się utworami z naj dziwniejszych muzycznych światów. W tym roku Perel wydała swój debiutancki album "Hermetica".

MARIBOU STATE

Maribou State to pochodzący z Londynu duet elektroniczny, grający razem od 2011 roku. Chris Davids oraz Liam Ivory czerpią natchnienie z połączenia house'u, soul'u i jungle, tworząc swój niepowtarzalny styl. Maribou State mieli okazję remixować kawałki Lana Del Rey, Kelis czy Fatboy Slim. W swojej karierze wydali także 6 mini-albumów - m.in. "Habitat", "Native" i "Tongue" oraz 2 albumy długogrające – „Portraits" oraz „Kingdoms In Colour".

MEUTE

Niemiecka formacja, który łączy hipnotyczne techno z brzmieniem orkiestr marszowych, wypełnia potężną lukę między muzyką poprzednich stuleci i nowoczesną elektroniką. Używając tylko bębnów i instrumentów dętych odświeżają wizerunek staroświeckich orkiestr i bez użycia komputerów rewolucjonizują techno, jednocześnie przywracając ją do korzeni. Zespół liczy aż 11 artystów i od miesięcy stanowi wielką sensację, gdziekolwiek się nie pojawi.

Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na profilu FB wydarzenia.

Sprzedaż biletów:
Poniedziałek 17.09. od godz. 12 via Going.
A także pod linkiem:
https://electronicbeats.goingapp.pl/

Źródło artykułu:Informacja prasowa