Trwa ładowanie...

Spektakularne metamorfozy starszych pań. 80-latki wyglądają jak 40-latki

Mieszkająca w Azerbejdżanie makijażystka Anar Agakishiew ma 32 lata i z dumą może nazywać siebie prawdziwą artystką. Za dotknięciem jej pędzla do pudru czy gąbeczki do podkładu starsze panie zaczynają wyglądać o połowę młodziej. Aż trudno je rozpoznać!

Share
Spektakularne metamorfozy starszych pań. 80-latki wyglądają jak 40-latki
Źródło: Instagram.com
d108puj

Anar na co dzień pracuje w swoim studiu w Baku, gdzie stara się podkreślić naturalne piękno swoich klientek i ukryć to, co uważają za mankament swojej urody. Najbardziej spektakularne efekty przynosi jednak jej praca z kobietami w podeszłym wieku. Makijażystka jest bowiem niezrównana, jeśli chodzi o ukrywanie zmarszczek, worków pod oczami, przebarwień skóry i innych oznak starości. Azerbejdżanka dzieli się efektami swojej pracy na Instagramie.

Ani śladu zmarszczek i jednolity kolory twarzy. Aż trudno uwierzyć, że na obu zdjęciach jest ta sama osoba.

Anar urodziła się w Tibilisi w Gruzji. Od dziecka interesowała ją sztuka, choć marzyła też o medycynie. Jako osoba bardzo kreatywna, wkrótce związała się z branżą modową. Zaczęła się kształcić w dziedzinie makijażu i fryzjerstwa w Moskwie, Niemczech, Hiszpanii i Włoszech. Do tej pory pracowała już z wieloma artystami, między innymi reprezentującymi Azerbejdżan na konkursach Eurowizji. Jest też laureatką licznych nagród. Trudno się temu dziwić - efekty jej pracy są oszałamiające.

Zobacz też: Zmęczona Rusin bez makijażu na mieście. Wygląda na 46 lat?

d108puj

Podziel się opinią

Share
d108puj
d108puj