Trwa ładowanie...
d2f23ta

"Sprzedam mocz ciężarnej". Kobiety płacą za oszukaną ciążę

Kiedy myślimy, że już nic nas w internecie nie dziwi, zawsze znajdzie się coś, co przesunie nasze granice wytrzymałości. Tym razem z pantałyku zbiło nas ogłoszenie, które udostępnił na swojej stronie jeden z popularnych fanpage'y facebookowych. "Sprzedam mocz ciężarnej". Tylko po co ktoś miałby go kupować?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W sieci możesz kupić pozytywny test ciążowy
W sieci możesz kupić pozytywny test ciążowy (Shutterstock.com)
d2f23ta

"Sprzedam mocz kobiety ciężarnej. Test można zawsze samodzielnie wykonać i zawsze wychodzi pozytywny. Koszt 50 zł wraz z wysyłką" – możemy przeczytać na jednym z portali ogłoszeniowych. Fotkę tej kontrowersyjnej reklamy udostępnił u siebie fanpage "Spotted: Madka" , krytykujące dziwaczne i przesadzone zachowania matek.

Z ogłoszenia możemy wywnioskować, że mocz ciężarnej ma pomóc w swego rodzaju oszustwie, jakim jest wykonanie fałszywego, bądź co bądź, testu. W jakim celu? Tutaj możemy tylko domniemywać, że może chodzić o wywarcie wpływu na partnerze, bądź rodzinie.

   kafeteria.pl
(kafeteria.pl)
   WP.PL
(WP.PL)

Prawdy jednak na próżno dociekać, chociaż podobnych ogłoszeń, jak się okazuje, w polskim internecie nie brakuje. Na forach internetowych i platformach ogłoszeniowych aż roi się od ofert sprzedaży pozytywnych testów ciążowych. Cena? Od 20 do 100 złotych.

d2f23ta

Zobacz też: Jak wykonać test ciążowy?

Oferujący przekonują, że testy sprzedają osobom, które chcą zrobić komuś żart lub przetestować niewiernego partnera i sprawdzić jego reakcję.
Nam nie mieści się to w głowie, jednak tam gdzie jest popyt, jest i podaż. A co wy sądzicie o takich "żartach"?

d2f23ta

Podziel się opinią

Share
d2f23ta
d2f23ta