Trwa ładowanie...
drw6lwt

Stylistka gwiazd wspomina stare zdjęcia Hanny Lis. Od dziennikarki nie można oderwać oczu!

Stare zdjęcia gwiazd zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie. Ostatnio Beata Tadla wspominała to, jak wyglądała "naście" lat temu. Dzisiaj w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym stylistka gwiazd Anna Pralinka-Męczyńska wspomina dawną sesję z Hanną Lis w roli głównej. Dziennikarka wygląda jak bogini!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Zdjęcie Hanny Lis z młodości robi furorę w sieci.
Zdjęcie Hanny Lis z młodości robi furorę w sieci. (Instagram.com)
drw6lwt

Na zdjęciu widać Hannę Lis z sesji do magazynu "Gala". Pozuje ona w seksownej sukience na cieniutkich ramiączkach. Połyskujący materiał opływa jej ciało, a ona sama prowokująco patrzy w obiektyw. Widać, że na zdjęciu ma kilkanaście lat mniej i wygląda naturalniej niż dzisiaj. Uwagę zwraca także fryzura dziennikarki - włosy do ramion ma uczesane w delikatne fale, która sprawiają, że wygląda jak Marilyn Monroe.

Zdjęcie wrzuciła na swój instagramowy profil Anna Pralinka Męczyńska. To ona stylizowała dziennikarkę do sesji. Hanna Lis w kuszącej kreacji Macieja Zienia bardzo spodobała się odbiorcom stylistki - pod fotografią widzimy wyłącznie pozytywne komentarze. "Super", "Zniewalająca!" - oceniają obserwatorzy.

drw6lwt

Niestety dzisiaj wielu użytkowników internetu, śledząc poczynania Hanny Lis w mediach społecznościowych, zarzuca jej, że przesadza z poprawianiem urody. Jej policzki nie wyglądają już tak naturalnie, jak kiedyś, a skóra wygląda na nienaturalnie naciągniętą. Też wam się wydaje, że za bardzo ingeruje w swój wygląd?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

drw6lwt

Podziel się opinią

Share
drw6lwt
drw6lwt