WP

Subtelne kolczyki do 200 zł. Założysz je wszędzie

Drobne kolczyki ze szlachetnych kruszców są świetnym wyborem dla pań ceniących minimalizm oraz wygodę. Nie ciążą i nie przeszkadzają w wykonywaniu obowiązków albo podczas tańca w klubie czy na weselu. Poniżej prezentujemy kilka propozycji do 200 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drobne kolczyki subtelnie podkreślają urodę
Drobne kolczyki subtelnie podkreślają urodę (Materiały prasowe, Fot: Apart)
WP

Subtelne kolczyki – minimalizm dla każdej kobiety

Minimalistyczne kolczyki to ozdoba, która delikatnie podkreśla urodę. Czasami nie potrzeba dużych, wiszących modeli, by zmienić wizerunek i nadać mu charakteru. Małe serduszka, kwiaty czy gwiazdki również nieźle się spisują, zwłaszcza jeśli są dobrane do cienkiego łańcuszka czy naszyjnika w podobnym stylu. Wśród drobnych kolczyków znajdziemy zarówno ściśle przylegające sztyfty, jak i modele na biglu lub wiszące.

WP

Małe kolczyki możemy nosić zawsze, ponieważ pasują do wszystkiego, a poza tym zwykle ich nie czujemy. Niektóre panie nawet kładą się spać, mając na sobie bardzo drobne egzemplarze, jednak nie jest to dobra praktyka, ponieważ w ten sposób biżuteria może ulec uszkodzeniu. Drobne kolczyki mogą być dobierane nawet do bardzo okazałych naszyjników i kolii, gdyż nie rzucają się w oczy i nie przytłaczają urody. Najlepiej jest je pokazywać w całości, kiedy ma się upięte lub związane włosy.

WP

Jakie kolczyki prezentujemy?

Na naszej liście znalazły się subtelne kolczyki wykonane zarówno ze srebra, jak i ze złota. Niektóre modele mają standardowy wzór, a inne mają nowoczesną formę. W oko wpadły nam nie tylko szykowne egzemplarze z perłą, błyszczącymi cyrkoniami czy barwnym kamieniem, które z pewnością dodadzą elegancji i pasować będą do wieczornej sukienki. Wśród naszych propozycji są także oryginalne i nowoczesne komplety asymetryczne, składające się z kolczyków nieznacznie różniących się designem. Wszystkie egzemplarze są dostępne za mniej niż 200 zł.

kolczyki i naszyjnik Materiały prasowe
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP