Subtelne kolczyki do 200 zł. Założysz je wszędzie

Drobne kolczyki ze szlachetnych kruszców są świetnym wyborem dla pań ceniących minimalizm oraz wygodę. Nie ciążą i nie przeszkadzają w wykonywaniu obowiązków albo podczas tańca w klubie czy na weselu. Poniżej prezentujemy kilka propozycji do 200 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drobne kolczyki subtelnie podkreślają urodę
Drobne kolczyki subtelnie podkreślają urodę (Materiały prasowe, Fot: Apart)
WP

Subtelne kolczyki – minimalizm dla każdej kobiety

Minimalistyczne kolczyki to ozdoba, która delikatnie podkreśla urodę. Czasami nie potrzeba dużych, wiszących modeli, by zmienić wizerunek i nadać mu charakteru. Małe serduszka, kwiaty czy gwiazdki również nieźle się spisują, zwłaszcza jeśli są dobrane do cienkiego łańcuszka czy naszyjnika w podobnym stylu. Wśród drobnych kolczyków znajdziemy zarówno ściśle przylegające sztyfty, jak i modele na biglu lub wiszące.

WP

Małe kolczyki możemy nosić zawsze, ponieważ pasują do wszystkiego, a poza tym zwykle ich nie czujemy. Niektóre panie nawet kładą się spać, mając na sobie bardzo drobne egzemplarze, jednak nie jest to dobra praktyka, ponieważ mogą one ulec uszkodzeniu. Drobne kolczyki można dobierać nawet do bardzo okazałych naszyjników i kolii, gdyż nie rzucają się w oczy i nie przytłaczają urody. Najlepiej jest je pokazywać w całości, kiedy ma się upięte lub związane włosy.

WP

Jakie kolczyki prezentujemy?

Na naszej liście znalazły się subtelne kolczyki wykonane zarówno ze srebra, jak i ze złota. Niektóre modele mają standardowy wzór, a inne mają nowoczesną formę. W oko wpadły nam nie tylko szykowne egzemplarze z perłą, błyszczącymi cyrkoniami czy barwnym kamieniem, które z pewnością dodadzą elegancji i pasować będą do wieczornej sukienki. Wśród naszych propozycji są także oryginalne i nowoczesne komplety asymetryczne, składające się z kolczyków nieznacznie różniących się designem. Wszystkie egzemplarze są dostępne za mniej niż 200 zł.

kolczyki i naszyjnik Materiały prasowe
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP