Trwa ładowanie...

Obrączki z łączonego złota w promocyjnych cenach. Piękna i oryginalna pamiątka

Obrączki to biżuteria na całe życie, dlatego chcemy, by była nie tylko trwała, ale też piękna. Poniżej prezentujemy kilka modeli z łączonego złota, które teraz są dostępne w promocyjnej cenie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Obrączki z łączonego złota w promocyjnych cenach. Piękna i oryginalna pamiątkaŹródło: Materiały prasowe, fot: Apart
d38fa88

Łączone złoto – elegancja, klasa i piękno

Tradycyjne obrączki, wykonane w całości z jednego kruszcu w konkretnym kolorze, wciąż są szalenie popularne i bardzo często spotykane. Jednak dużym zainteresowaniem cieszą się też egzemplarze wykonywane z dwóch lub trzech kruszców bądź też z dwóch lub trzech kolorów danego kruszcu. Najczęściej jest to złoto w wariancie żółtym, białym oraz różowym. Na rynku można również spotkać modele z platyny i złota, ze stali nierdzewnej i srebra bądź też z tytanu i złota. Każda para może znaleźć najlepszy egzemplarz dla siebie.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Apart

Kruszce łączy się w różny sposób, a do niektórych obrączek dla pań dodaje się również niewielkie kamienie szlachetne lub cyrkonie. Takie modele przyciągają wzrok, zwłaszcza jeśli mają ciekawy wzór albo splot. Warto jednak wiedzieć, że mogą być one trudniejsze w poszerzeniu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wszystko jednak zależy od techniki łączenia, więc zawsze warto podpytać jubilera przed wyborem modeli dla siebie.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Apart

Jakie obrączki wybraliśmy?

W naszym zestawieniu znalazły się obrączki z łączonego złota w dwóch wariantach: złoto białe i żółte oraz złoto białe i różowe. Niektóre egzemplarze zawierają kamienie, inne mają tradycyjne, proste łączenie, a jeszcze inne zachwycają ciekawym wzorem, np. imitującym wykres EKG. Ceny naszych propozycji są dość zróżnicowane, ale wszystkie kosztują powyżej 1000 zł. Egzemplarze z diamentami mają zdecydowanie wyższą cenę, ale my proponujemy również modele wysadzane cyrkoniami, które są tańsze.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Apart
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d38fa88
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38fa88