ModaSukienka na święta. Joanna Koroniewska w kreacji idealnej na wieczór wigilijny

Sukienka na święta. Joanna Koroniewska w kreacji idealnej na wieczór wigilijny

Joanna Koroniewska nie przejmuje się hejterami
Joanna Koroniewska nie przejmuje się hejterami
Źródło zdjęć: © ONS
Anna Podlaska
02.12.2020 15:20, aktualizacja: 02.03.2022 16:55

W ostatnim czasie mało jest okazji, aby zaszaleć ze strojem, makijażem, fryzurą. Warto więc pomyśleć o wystrzałowej sukience na święta, wieczór wigilijny, Boże Narodzenie czy Sylwestra. Joanna Koroniewska pokazała się w pięknej, seksownej, zielonej kreacji.

Praca zdalna nie sprzyja strojeniu się. Jednak niektóre kobiety potrzebują czuć się zmysłowo, więc kiedy brakuje okazji, aby pokazać się w pięknym stroju, przebierają się przed lustrem w poszukiwaniu ciekawych rozwiązań i stylizacji. Tak ostatnio postąpiła Joanna Koroniewska. Aktorka na swoje social media wrzuciła serię zdjęć w zielonej sukience. Nas zachwycił jej nieszablonowy krój.

Sukienka na święta

W tym roku obowiązkowo trzeba na święta zaszaleć ze strojem. Ubrać się na kolację z najbliższymi tak, jakby to było to najważniejsze wydarzenie. Dlaczego? Bo 2020 rok nie dał nam wielu okazji do świętowania. Trzeba więc go pożegnać z klasą.

Ciekawą kreację na święta zaproponowała Joanna Koroniewska. Jej krótka i obcisła sukienka zwraca uwagę swoim nieszablonowym krojem. Ma długie, bufiaste rękawy zakończone gumką. Do tego golf i rozcięcie na dekolcie. Taka kreacja eksponuje nogi. Ponieważ jest zabudowana u góry wydaje się być tajemnicza, ale rozcięcie sprawia, że jest seksowna.

Joanna Koroniewska napisała, że zaproponowana przez nią sukienka jest polskiej produkcji. Jej cena jest bardzo przystępna, za kreację trzeba zapłacić około 60 złotych. Podobne kreacje można znaleźć również w popularnych sieciówkach.

Źródło artykułu:WP Kobieta