ModaSzuka modelek w centrach handlowych czy kościele. Małgorzata Leitner zdradza kulisy scoutingu

Szuka modelek w centrach handlowych czy kościele. Małgorzata Leitner zdradza kulisy scoutingu

12.10.2015 14:27, aktual.: 12.10.2015 16:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W programie #dziejesienazywo lifestyle Małgorzata Leitner opowiedziała jak wygląda jej praca oraz czy łatwo znaleźć nową twarz?

Zaczynała jako modelka, obecnie jest szefową agencji Avant Models i reprezentuje najgorętsze nazwiska polskiego modelingu. Małgorzata Leitner odkryła międzynarodową gwiazdę wybiegów – Kasię Struss i wypromowała Joannę Krupę. W gronie jej podopiecznych znajduje się również wschodząca gwiazda wybiegów, Zo Nowak.

Leitner jest specjalistką od wyszukiwania nowych twarzy. Szuka modelek praktycznie w każdym miejscu - w centrum handlowym, na ulicy, a nawet kościele.

- Staramy się codziennie wychodzić "na łowy".Jeżeli jadę do pracy rozglądam się, idę do sklepu sprawdzam. Zdarza mi się znaleźć kogoś an Facebooku, w kościele czy na zakupach. Zosia Nowak została znaleziona w kościele. Szukam dziewczyn, które mają wzrost, są szczupłe i są zainteresowane. Najważniejsze, aby dziewczyna miała osobowość i była dojrzała - mówi Leitner. W programie #dziejesienazywo lifestyle Małgorzata Leitner opowiedziała o tym, jak na co dzień wygląda jej praca oraz czy łatwo znaleźć nową twarz?

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także