UrodaTatuaż motyl - piękne wzory i niesamowite zdjęcia

Tatuaż motyl - piękne wzory i niesamowite zdjęcia

Tatuaż motyl - piękne wzory i niesamowite zdjęcia
Tatiana Naklicka

19.07.2018 14:33, aktual.: 02.08.2018 11:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tatuaż motyl to niezwykle popularny wzór kobiecej ozdoby. Często jest oznaczany jako symbol przemiany i rozwoju osobistego. Może być również odzwierciedleniem wolnej duszy. Niezależnie jednak od interpretacji tatuaże motyle prezentują się bardzo pięknie na kobiecym ciele. Z tego względu postanowiliśmy sprawdzić, gdzie najlepiej zrobić tatuaż z wizerunkiem latającego owada. Ponadto sprawdzamy, jak prezentują się tatuaże motyle 3D.

Tatuaż motyl na ręku

Tatuaże z motylami często zdobią ręce. Możemy wybrać delikatny wzór lub zdecydować się na duży kolorowy model, który przyciągnie uwagę. Subtelny tatuaż z czarnym motylem pięknie prezentuje się tuż pod palcem. To propozycja dla kobiet, które chcą mieć niewielką, jednak symboliczną ozdobę.

Na uwagę zasługuje również wzór na wewnętrznej stronie nadgarstka. Tatuaż przedstawia delikatne kontury latającego owada. Ten rodzaj ozdoby świetnie wygląda w połączeniu z zegarkiem na srebrnej lub złotej bransolecie oraz delikatną bransoletką (np. na sznurku).

Tatuaż na nadgarstku można podkreślić zgrabnymi bransoletkami. Znajdziesz je na WP radarOkazji.

Modny tatuaż z motylem możemy zrobić również na wewnętrznej stronie ręki tuż pod łokciem. Wybraliśmy duży tatuaż motyl, który z jednej strony zamiast skrzydła ma koraliki.

Obraz

Tatuaż motyl na plecach

Na plecach często pojawiają się zarówno duże, jak i małe tatuaże z motylami. Zamiast jednego owada możemy zrobić tatuaż z dwoma motylami.

Ponadto motyle często są elementem większej kompozycji. Mogą stanowić wykończenie dla tatuażu napisu. Poza nim pojawia się popularny dmuchawiec oraz nutki. Artystyczny tatuaż to idealna propozycja dla kobiet, które chcą mieć ciekawą ozdobę na ciele.

A może chcecie mieć na plecach tatuaż przypominający obraz z ptakami, kwitnącym kwiatem oraz motylami? Będzie pięknie prezentował się w bluzce lub sukience eksponującej plecy, a zarazem piękną ozdobę.

Obraz

Tatuaż motyl na stopie

Tatuaż motyl na stopie wygląda bardzo subtelnie. Ciekawym pomysłem na ozdobienie ciała jest wybór krótkiej sentencji wzdłuż stopy, dla której odzwierciedleniem będą motyle — w tym wypadku utożsamiane z marzeniami.

Na uwagę zasługuje również kolorowy tatuaż z motylami. Kilka fruwających owadów symbolizuje nie tylko dążenie do realizacji wyznaczonych celów, ale również uosabia delikatną kobiecą naturę.

Jeśli nie jesteście przekonane do zrobienia trwałego tatuażu z motylem, możecie zdecydować się na tatuaż motyl z henny.

Obraz

Tatuaż motyl 3D - oryginalne wzory

Tatuaże 3D to coraz popularniejsza, ale jednocześnie stosunkowo droższa forma zdobienia ciała. Kolorowe tatuaże 3D z motylami najczęściej są wykonywane w górnej części pleców lub nad kostką. Oba kolorowe wzory prezentują się niezwykle uroczo.

Owad 3D wytatuowany na plecach przypomina motyla przysiadającego na płatkach róży. To piękny symbol delikatnej kobiecej duszy. W tatuażach motyli robionych w 3D dużą rolę odgrywa cień, który znajduje się pod owadem.

Możemy wybrać motyla w stonowanych czarno-brązowych kolorach lub zdecydować się na wielobarwny wzór z przewagą niebieskiego oraz różowego odcienia.

Obraz
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)