UrodaTatuaż data i tatuaż napis: ozdoby dla każdej z nas

Tatuaż data i tatuaż napis: ozdoby dla każdej z nas

Tatuaż data i tatuaż napis: ozdoby dla każdej z nas
Źródło zdjęć: © Instagram.com | tattooinkspiration,bestcoupletattoos,_cutegirlytattoos
Agnieszka Krasa

28.06.2018 09:08, aktual.: 01.08.2018 15:08

Tatuaż data to nie tylko genialny pomysł dla wszystkich zapominalskich. Biżuteria w postaci tatuaży dat oraz tatuaży napisów to coś upamiętniającego najważniejsze momenty oraz osoby w życiu. A co Ty wybierzesz dla siebie? Oto nasze pomysły wzorów na tatuaż.

Tatuaż data – ozdoba dla każdej kobiety

Tatuaż data jest obecnie najczęściej wykonywany na dwa sposoby: cyframi arabskimi oraz rzymskimi. Zazwyczaj data ma znaczenie jedynie dla nas i symbolizuje na ogół istotne wydarzenia w życiu albo punkty zwrotne. Może to być data urodzenia dziecka, data ślubu, data śmierci bliskiego członka rodziny, dzień odejścia z tego świata ukochanego czworonoga, najszczęśliwszy dzień w życiu albo też ten najgorszy, który nas naznaczył na zawsze i znacząco wzmocnił. Wybór możliwości jest ogromny. Ciekawie wygląda kompozycja tatuaży dat, z uwiecznionymi w ten sposób datami urodzenia wszystkich członków rodziny albo blisko związanego rodzeństwa.

Obraz
© Instagram.com | tattooinkspiration,_cutegirlytattoos

Tatuaż data – coś dla par

Tatuaże z datą można sobie również zrobić na pamiątkę wzięcia ślubu albo z okazji jego rocznicy. Pary często decydują się na tego rodzaju trwałą biżuterię, np. na dłonie, także przy okazji narodzin dziecka. Dzięki tej miłej pamiątce nikt nigdy nie zapomni o najważniejszej dacie, a bliska sercu osoba zawsze będzie przy nas, niezależnie od okoliczności. Warto również przemyśleć zastąpienie obrączek ślubnych tatuażami z datą – z pewnością nigdy nie wyjdą z mody, nie będą kusić złodzieja ani też się nie zgubią, jak pierścionki z drogocennego kruszcu. Wyjdą też znacznie taniej, doskonale wpisując się przy okazji w najnowsze trendy ozdabiania ciała.

Obraz
© Instagram.com | bestcoupletattoos

Tatuaż napis – zamiast biżuterii

Dyskretne i kobiece wzory tatuaży, których zrobienia z pewnością nie będziemy żałować w przyszłości, to tatuaże napisy z przemyślanym przesłaniem w ukrytych na co dzień miejscach na ciele. Wszak nie taka jest idea tatuowania ciał, aby każdą nową ozdobę robić w widocznym punkcie i od razu się z tatuażem obnaszać. Najpopularniejszymi miejscami naszego ciała, gdzie na ogół umieszczamy tatuaże napisy, są przedramiona, nadgarstki, bicepsy, obojczyki, łydki, uda. Boleśniejszym miejscem są żebra, a szalenie widocznym, ale dość lubianym, kark oraz szyja. Tatuaże napisy nieźle komponują się również z większą całością i stanowią częsty element tatuaży rękawów oraz całych ozdobionych w ten sposób nóg. Tutaj już jednak trzeba dobrze przemyśleć swój wybór.

Jeśli nie chcesz rezygnować z prawdziwej biżuterii, sprawdź aktualne oferty na WP radarOkazji.

Obraz
© Instagram.com | tattooinkspiration,_cutegirlytattoos

Tatuaże matching tattoos są hitem

Drobne, pasujące wzory tatuaży podpatrzyliśmy u rodzeństw, a także u najlepszych przyjaciółek. Mogą one występować w postaci samych napisów, a także z dodatkiem graficznych symboli. Szalenie popularna jest chociażby linia życia (heartbeat tattoo) w połączeniu z imieniem ukochanej osoby lub słowem ”siostra” albo ”mama”, a także napisy typu ”starszy brat” i ”młodsza siostra” u będących ze sobą blisko rodzeństw. Wśród tatuaży symboli matching tattoos prym wiodą również znaki nieskończoności, przykładowo wytatuowane na nadgarstkach, w okolicach kostek u nóg czy też na obojczykach przyjaciółek.

Obraz
© Instagram.com | _cutegirlytattoos
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także