Tatuaże damskie na nadgarstku

Tatuaże damskie na nadgarstku
Źródło zdjęć: © Pixabay.com | Nikasucha

26.02.2018 13:42, aktual.: 28.02.2018 13:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kreatywność to cecha wspólna tych, którzy kochają zdobienie swojej skóry. Wzory tatuaży damskich na nadgarstku mogą stanowić inspirację do poszukiwań własnego sposobu na wyrażenie siebie. Trendy wyznaczają gwiazdy, które z dumą prezentują swoje małe dzieła sztuki.

Tatuaże na nadgarstku – ceny w studio

Wzory tatuaży na nadgarstek *są zwykle subtelne, a wykonanie ozdoby o wymiarach 5x10 cm nie powinno kosztować więcej niż 300 zł. Taką cenę należy jednak uznać za orientacyjną, bo rozmiar nie jest decydujący. Na *koszt zrobienia tatuażu wpływa też stopień skomplikowania projektu. Więcej trzeba zapłacić za malunek kolorowy i wymagający skupienia się na detalach, np. steampunkowy zegarek oplatający cały nadgarstek. Ponieważ skóra w tym miejscu jest cienka, trzeba liczyć się z tym, że wizyta w studio może zostać okupiona łzami.

Obraz
© iStock.com | kasjato

Tatuaże na nadgarstku – damskie a męskie

Nadgarstek jest dla kobiet jednym z ulubionych miejsc do tatuowania. Mężczyźni stawiają przeważnie na przedramię lub ramię. Jeśli decydują się umieścić ozdobę na nadgarstku, to wybierają najczęściej motyw drzewa, gór, gwiazdy albo piktogramu z alfabetu obrazkowego. Tatuaże damskie robione w tym miejscu przedstawiają ptaki, dmuchawce, pióra, łapacze snów, kwiaty, motyle, nuty, klucze wiolinowe, skrzydła, serca, róże wiatrów, zapisy EKG, a także wiele innych, niekiedy bardzo osobistych i trudnych do odczytania symboli.

Obraz
© iStock.com | shaddhu

Tatuaże na nadgarstku – napisy (imiona, cytaty, motta)

Drobne tatuaże na rękę dla dziewczyn, idealne do umieszczenia w okolicy nadgarstka, mogą przybierać postać napisu zrobionego fantazyjną czcionką. Nad swoim hasłem trzeba jednak bardzo dobrze się zastanowić, by z czasem nie zaczęło stanowić problemu, tak jak imiona byłych partnerów tatuowane przez celebrytki. Damskie tatuaże-napisy, które nigdy się nie zdezaktualizują, to hasła wyrażające system wartości, np. Love/Miłość, Family/Rodzina, Friendship/Przyjaźń, a także daty upamiętniające ważne wydarzenia z życia, jak narodziny dzieci.

Obraz
© iStock.com | natalie_board

Tatuaże na nadgarstku – wzory wybierane przez celebrytów

Tatuaże na nadgarstku zrobiło sobie wiele gwiazd. Victoria Beckham z dumą nosi w tym miejscu inicjały swojego męża, a na drugiej ręce – datę siódmej rocznicy ślubu z łacińskim napisem "Od nowa". David zafundował sobie takie same malunki. Koleżanka Spicetki – Mel C – zdecydowała się na symbole tybetańskie oznaczające miłość i szczęście. Ashley Tisdale postawiła na symboliczne skrzydło opatrzone hasłem "Fearless ("Nieustraszona"), a Katy Perry utrwaliła imię Jezusa na znak przywiązania do religii, w jakiej została wychowana. Młoda australijska modelka Bambi Northwood-Blyth ozdobiła nadgarstek małym jelonkiem z kreskówki, od którego zapożyczyła swój pseudonim, z kolei Megan Fox wytatuowała sobie motyw nawiązujący do chińskiego symbolu Yin i Yang. Scarlett Johannson natomiast ostatnio pokazała światu tatuaż imitujący bransoletkę.

Obraz
© Instagram.com

Klasycznym tatuażem damskim na nadgarstku jest róża. Taki wzór wybrała polska celebrytka Maja Sablewska, która słynie z zamiłowania do odważnego zdobienia skóry.

Obraz
© Instagram.com

Inna gwiazda rodzimej sceny muzycznej – miłośniczka tatuaży Agnieszka Chylińska – ma na ciele łacińskie napisy. Z jej nadgarstka można wyczytać: "Domine lesu Christe, Fili Dei, miserere mei, peccatoris", co oznacza: "Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nade mną, grzesznikiem".

Obraz
© Instagram.com

Zobacz więcej wzorów tatuaży na nadgarstku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także