Trwa ładowanie...

Te kolory podkreślą twoją urodę. Sprawdź, które odcienie powinnaś nosić

W jednych kolorach czujemy się lepiej, w innych gorzej. Każda z nas ma swoje ulubione. Czasem wybieramy te, które aktualnie są modne, mimo że nie czujemy się w nich komfortowo. Sprawdź, które kolory powinnaś nosić, by najlepiej podkreśliły twoją wyjątkową urodę.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Te kolory podkreślą twoją urodę. Sprawdź, które odcienie powinnaś nosić
Źródło: Fotolia
d2kddb8

Wybierając kolorystykę naszych ubrań powinnyśmy pamiętać, by nasze cechy charakterystyczne wysuwały się na pierwszy plan. Odcienie mają podkreślać nasze włosy, oczy i cerę, a nie je dominować. Każda z nas ma swój wyjątkowy typ urody, jednak możemy naszą indywidualność usystematyzować.

Źle dobrane odcienie ubrań mogą nas postarzyć o ładnych kilka lat, a nawet sprawić, że będziemy wyglądać na niesympatyczne i wrogo nastawione. Spójrz na siebie w lustrze i określ cechy charakterystyczne – odcień włosów, skóry i oczu. Odnajdź swoją porę roku i ciesz się perfekcyjnym wyglądem:

Uroda wiosenna: Masz bladą karnację o złotym odcieniu i pewnie złociste piegi. Twoje usta mają ciepły, czerwony kolor. Masz włosy w złocistym, rudawym blondzie lub brązie ze złotym odcieniem. Postaw na ciepłe kolory, także intensywne z kremowym odcieniem. Idealne będą: brąz, błękit, kremowy, beżowy, zielony, pomarańczowy i rude czerwienie.

d2kddb8

W tym będziesz wyglądać perfekcyjnie:

Uroda letnia: Twoja karnacja ma chłodną tonację, lekki odcień różowy lub chłodny oliwkowy. Jeśli masz piegi, to są one w szarobrązowym kolorze. Usta mają różowy odcień, a włosy popielaty i nigdy bardzo ciemny. Wybieraj kolory pastelowe, waniliowe, jasnoniebieskie. Będziesz świetnie wyglądać w granacie, szarościach i morskiej zieleni.

d2kddb8

Sukienki idealne dla twojego typu urody:

Uroda jesienna: Masz skórę w odcieniu kości słoniowej lub złocisto-beżową. Jeśli masz piegi, to w kolorze złoto-brązowym. Uroda jesienna charakteryzuje się rudymi lub kasztanowymi włosami oraz ustami w naturalnym, intensywnym, czerwonym kolorze. Dobrze wyglądasz w wielu barwach, najlepiej jednak w kolorach ziemi – oliwkowym, beżowym, brązowym, a nawet czarnym. Służą ci głębokie odcienie.

d2kddb8

Odcienie, które podkreślą twoją urodę:

Uroda zimowa: Masz jasną karnację z błękitnym lub chłodno-oliwkowym odcieniem, ciemną oprawę oczu i włosy w kolorze ciemnym, o chłodnym odcieniu. Zimowa uroda to także czerwone usta z błękitnym odcieniem. Idealne dla ciebie będą mocne, nasycone i czyste barwy, wszelkie kontrasty, czerń i biel. Wybieraj krwistą czerwień, chłodne i czyste błękity, nasycony żółty, kolor gorzkiej czekolady. Jako jedyna z typów kolorystycznych, świetnie będziesz wyglądać w czerni połączonej ze śnieżną bielą.

d2kddb8

Kolory idealne dla ciebie:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2kddb8

Podziel się opinią

Share
d2kddb8
d2kddb8