Tego znaku zodiaku 2023 rok nie będzie rozpieszczał. Jest wróżba

Ze wszystkich znaków zodiaku ten jeden doświadczy najwięcej w 2023 roku
Ze wszystkich znaków zodiaku ten jeden doświadczy najwięcej w 2023 roku

09.12.2022 12:57, aktual.: 09.12.2022 13:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To będzie rewolucja w jego życiu - przekonują astrolodzy. Osoby urodzone w tym terminie mają bardzo dotkliwie odczuć początek nowego roku. Skala zmian może najpierw przytłoczyć, jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - uspokajają.

Przełom starego i nowego roku to symboliczny moment. Nic więc dziwnego, że wiele osób podejmuje wtedy najróżniejsze postanowienia, wierząc w zmianę życia na lepsze. To również wyjątkowa chwila dla wszystkich zafascynowanych astrologią. Zmiana daty wiąże się z zupełnie innym układem gwiazd.

Dla niektórych 2023 rok ma wiązać się z kosmetycznymi zmianami, innym pisana jest istna rewolucja - twierdzą astrolodzy. Wskazują też jeden konkretny znak zodiaku, który najmocniej to odczuje. Dla niego równo o północy z 31 grudnia na 1 stycznia ma nastąpić przełom. I trwać przez kolejnych 12 miesięcy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Horoskop na 2023 rok dla Koziorożca

Chodzi o Koziorożca, czyli osoby urodzone pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia. To będzie jak grom z jasnego nieba - a tak przynajmniej wynika z horoskopu. Ostatni znak zodiaku w roku kalendarzowym powinien przygotować się na istne przesilenie. To, co było, przestanie mieć znaczenie. Otwiera się nowy rozdział, który ma wyglądać zupełnie inaczej.

Według astrologów życie Koziorożców wywróci się do góry nogami. Może to oznaczać niemal wszystko - utratę pracy i znalezienie nowej, rozstanie z partnerem lub poznanie kogoś, przeprowadzkę na drugi koniec świata, wygraną w totolotka lub wręcz bankructwo. Wróżb zwiastuje punkt krytyczny.

Nawet jeśli zmiana oznacza coś negatywnego, w konsekwencji ma doprowadzić do szczęśliwego rozwiązania. Najpierw wstrząs, a później odnalezienie się w nowych okolicznościach. Koziorożec na pewno sobie z tym poradzi. Po pewnym czasie uzna, że chociaż było ciężko - teraz jest jeszcze lepiej.

Jaki jest Koziorożec?

Urodzeni pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia są realistami. Twardo stąpają po ziemi i cenią konkrety. W pracy bardzo wymagający, ale skuteczni. Zamiast bujać w obłokach, zawsze mają szczegółowo rozpisany plan działania. Problem pojawia się w momencie, gdy dochodzi do nieprzewidzianych zdarzeń - wtedy panikują. Dlatego rewolucja 2023 roku wymaga od nich przede wszystkim spokoju. Należy przyjąć ją na chłodno.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)