Trwa ładowanie...

Teściowa skrytykowała żonę blogera. Jego odpowiedź oczarowała internet

My, kobiety, lubimy prześcigać się w byciu najlepszą panią domu. Staramy się mieć zawsze czyste mieszkanie, pachnące świeżo upieczonymi ciastkami, piękne i szczęśliwe dzieci i zadowolonego męża. Niestety większość z nas lubi też wytykać innym kobietom ich błędy w prowadzeniu domu. Tak było w przypadku mamy blogera Clinta Edwardsa. Kiedy skrytykowała jego żonę, mężczyzna nie wytrzymał.

Teściowa skrytykowała żonę blogera. Jego odpowiedź oczarowała internetŹródło: Facebook.com
d28eaf2
d28eaf2

"Kilka tygodni temu rozmawiałem z mamą przez telefon. W pewnym momencie zapytała mnie, czy nie przeszkadza mi to, że Mel (moja żona) nie utrzymuje porządku w domu. Zamurowało mnie. Wiem, że nie pytała złośliwie, tylko z ciekawości, ale nie wiedziałem co odpowiedzieć" – czytamy we wpisie Clinta na Facebooku, który zebrał już ponad 6 tys. polubieni i 100 udostępnień.

Mężczyzna przyznaje, że ich dom nie jest sterylny, że wszędzie leżą rozrzucone zabawki, czasami trafi się też sterta papierów. "Mama musiała zwrócić na to uwagę, kiedy nas odwiedzała. Ja na co dzień tego nie zauważam" – wyjaśnił Clint.

On sam uznaje jednak, że to nie jest zadanie wyłącznie jego żony, żeby w domu panował porządek. Małżeństwo Clinta i Mel opiera się przede wszystkim na partnerstwie i równym podziale obowiązków. Dlatego też odpowiedź, jaką usłyszała mama blogera, nie mogła być inna.

d28eaf2

- Nie ożeniłem się z nią dla czystego domu, tylko dlatego, że jest osobą, z którą chcę spędzić resztę życia – te słowa mężczyzny zyskały ogromną aprobatę w mediach społecznościowych. Jego postawę popierają nie tylko panie domu, ale też mężczyźni. Również mama Clinta musiała przyznać mu rację. – Tak, to wydaje się ważniejsze od czystości – odpowiedziała synowi.

Kwestię porządków w przypadku kobiet i mężczyzn w swoich ostatnich badaniach poruszyła firma Kärcher, która zapytała 6 tys. ochotników o to, jak ważny jest dla nich porządek, a jak często sami o niego dbają. Wyniki nieco nas zaskoczyły. Wygląda bowiem na to, że wbrew pozorom to mężczyznom bardziej zależy na czystości w domu. Niestety sprzątają znacznie rzadziej niż ich partnerki.

Całe szczęście, że bloger nie należy do tej konkretnej grupy i szanuje czas swojej małżonki, przejmując od niej część obowiązków domowych.

d28eaf2

Clint w sieci znany jest z bloga "No Idea What I'm Doing: A Daddy Blog", na którym opisuje swoje przygody jako ojca trójki maluchów. Wychowuje je wraz z żoną Mel, która często jest bohaterką jego wpisów w mediach społecznościowych.

Zobacz też: Te gadżety sprawią, że polubisz sprzątanie

d28eaf2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28eaf2