Trwa ładowanie...

To koniec przyjaźni Dagmary Kaźmierskiej i Edyty Nowak-Nawary. Edzia zabrała głos

Wydawało się, że nic nie jest w stanie skłócić tych przyjaciółek. Dagmara Kaźmierska i Edyta Nowak-Nawara znały się jak łyse konie. Tymczasem niedawno gruchnęła wiadomość, że panie się do siebie nie odzywają. Podczas "Domówki u Dowborów" słynna "Królowa" potwierdziła, że to już koniec. Teraz głos zabrała Edzia.

Konflikt między Edzią a Dagmarą się zaogniaKonflikt między Edzią a Dagmarą się zaogniaŹródło: Instagram.com
d363yu1
d363yu1

Przyjaźnie w show-biznesie nie należą do najtrwalszych. Wydawało się, że relacja Dagmary i Edzi stanowi chlubny wyjątek. Niestety, przed kilkoma tygodniami wyszedł na jaw konflikt pań. Dagmara Kaźmierska zarzuciła eks-przyjaciółce brak lojalności i gwiazdorzenie. Odpowiedź Edzi zadziwia.

Dlaczego Dagmara Kaźmierska zerwała kontakt z Edytą Nowak-Nawarą?

Dagmara Kaźmierska ma za sobą trudny czas. Trzy lata temu uległa wypadkowi samochodowemu, którego bolesne konsekwencje odczuwa do dziś. Niestety, ostatnio celebrytka musiała jeszcze zmierzyć się z nielojalnością najlepszej przyjaciółki. W rozmowie z Maćkiem Dowborem i Joanną Koroniewską zasugerowała, że eks-koleżanka "nieładnie wypowiadała się na jej temat".

- Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to nie kocha mnie tak, jak ja jego. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie - powiedziała.

Stwierdziła także, że Edzi uderzyła do głowy woda sodowa. Kariera stała się dla niej ważniejsza od przyjaźni.

d363yu1

- Edzia nagle się zaczęła dystansować ode mnie. Nagle zaczęła myśleć o solowej karierze. Tak mi się wydaje (...). Cały czas gwiazdorzy (...). Ja nie śledziłam jej live-ów. Wagonik się odpiął, ale Edzia nie pomyślała, że wagonik nie zajedzie daleko bez lokomotywy. – dodała Dagmara Kaźmierska.

Jak Edzia komentuje te rewelacje?

Edzie postanowiła skomentować wypowiedzi Dagmary Kaźmierskiej w rozmowie z portalem "Pomponik". Jej zdaniem relacja nie skończyła się, ale jest w fazie "separacji".

- Lubię w Dagmarze to, że zawsze jest sobą. Czasami bardzo długo się nie widzimy, bo każda z nas ma swoje życie, ale jednak zawsze się schodzimy, bo po prostu się przyjaźnimy - stwierdziła.

Nie chciała natomiast odnosić się do słów o "gwiazdorzeniu". Uważa, że najlepiej będzie, jeśli wyjaśni sobie to z koleżanka twarzą w twarz.

d363yu1

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Monika Chwajoł o graniu na weselach: "Ja wydaję pieniądze, a nie liczę"

d363yu1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d363yu1