Trwa ładowanie...
d3oty8v

Tytus Hołdys zostanie ojcem. Ogłosił to w nietypowy sposób

Tytus Hołdys, syn Zbigniewa Hołdysa i właściciel warszawskiej klubokawiarni Miejsce Chwila, zostanie ojcem. Radosną nowiną podzielił się w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tytus Hołdys ogłosił, że będzie ojcem
Tytus Hołdys ogłosił, że będzie ojcem (East News)
d3oty8v

Tytus jest synem Zbigniewa Hołdysa, a także właściciel klubokawiarni Miejsce Chwila. Na swoim profilu na Instagramie opublikował grafikę z informacją, że jesienią przyjdzie na świat jego syn. Ogłaszając tę radosną nowinę, był jednak niezwykle poważny. Nawiązał do tego, w jakim kraju chciałby wychowywać swoje dziecko.

Tytus Hołdys zostanie ojcem

"Chcę by nasz syn wychowywał się w Polsce przyszłości. W świecie, w którym wszyscy są równi. W świecie, który pozwoli mu założyć własną rodzinę, jeśli Bóg (czytajcie Życie) uczyni z niego homoseksualistę, a przynajmniej nie będzie w niego i jego partnera rzucał kamieniami" – napisał na udostępnionej w mediach społecznościowych grafice.

d3oty8v

Hołdys dodał również, że chciałby, aby jego syn samodzielnie zdecydował, w kogo wierzy, nie obawiał się sądów, policji i prawa, które mogłyby nie stanąć w jego obronie.

Wielu obserwatorów skorzystało z okazji, żeby pogratulować przyszłemu ojcu. Wśród komentarzy pojawiły się również "wzruszone" emotikony Lary Gessler, która sama niedługo zostanie mamą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3oty8v

Podziel się opinią

Share

d3oty8v

d3oty8v