Ujawniła, ile ma lat. Ludzie patrzą na nią i nie dowierzają

Ujawniła, ile ma lat. Ludzie patrzą na nią i nie dowierzają

Julies jest piosenkarką, ale międzynarodową popularność zawdzięcza czemuś innemu
Julies jest piosenkarką, ale międzynarodową popularność zawdzięcza czemuś innemu
Źródło zdjęć: © Instagram
28.11.2022 14:50, aktualizacja: 28.11.2022 15:15

Brazylijka jest dziś na ustach wszystkich. Nagranie opublikowane przez nią na TikToku obejrzało już kilka milionów internautów. Większość z nich nie kryje zdziwienia, gdy influencerka zdradza, ile lat ma naprawdę. Spróbujesz zgadnąć?

Choć próbuje swoich sił w muzyce, największą popularność przyniosła jej aktywność w mediach społecznościowych. Artystka przedstawiająca się jako Julies robi ostatnio furorę na TikToku, a jedno z jej nagrań odnotowało już ponad 6,5 miliona wyświetleń i zebrało tysiące komentarzy. To o wiele więcej niż wszystkie jej teledyski razem wzięte.

Dają jej o połowę mniej

Brazylijka zaskoczyła internautów informacją na temat swojego wieku. Reakcje obserwatorów nie pozostawiają wątpliwości, że dotąd uchodziła za znacznie młodszą, niż jest w rzeczywistości. Młoda twarz i smukłe ciało miały wskazywać na co najwyżej 20-25 lat. Influencerka przeżyła jednak trochę więcej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Wyglądasz tak młodo" - czytamy w opisie. To jeden z najczęściej pojawiających się komentarzy pod jej adresem. Po kilku sekundach Julies zdradza, ile lat ma naprawdę. "48" - poinformowała w nagraniu, które bije rekordy w popularnej aplikacji. Także wśród polskich użytkowników.

"Nie wyglądasz na swój wiek"

"Ja tak wyglądałam, jak miałam 20 lat", "Jasne, jasne", "Niemożliwe" - piszą nasi rodacy. Zaskoczenia na kryją także internauci z innych krajów. Według nich Brazylijka zupełnie nie wygląda na swój wiek.

We wcześniejszych nagraniach urodzona w Sao Paulo kobieta ujawniła też, że miała już trzech mężów i tyle samo razy się rozwodziła. Poinformowała również o rzekomym romansie z kanadyjskim piosenkarzem Shawnem Mendesem. Młodszym od niej o 24 lata.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (73)
Zobacz także