Blisko ludziUległa paraliżowi na wieczorze panieńskim. "Wątpili, że nasz związek to przetrwa"

Uległa paraliżowi na wieczorze panieńskim. "Wątpili, że nasz związek to przetrwa"

Rachelle uległa wypadkowi na wieczorze panieńskim
Rachelle uległa wypadkowi na wieczorze panieńskim
Źródło zdjęć: © Instagram | @rachelles_wheels
Aleksandra Lewandowska
12.08.2021 15:02

Rachelle Frideman Chapman została wepchnięta do basenu podczas swojego wieczoru panieńskiego przez koleżankę. Niewinna zabawa zakończyła się dla niej tragicznie. Przyszła panna młoda złamała kręg w szyi i uległa paraliżowi.

To miał być jeden z najlepszych wieczorów w życiu Rachelle. Przyjaciółki przyszłej panny młodej zorganizowały dla niej wieczór panieński, podczas którego jedna z nich żartobliwie wepchnęła Rachelle do płytkiego basenu. Kobieta złamała kręg C6 w szyi. Ślub został przełożony na przyszły rok, a wielu wątpiło, że w ogóle się odbędzie.

Wypadek, który zmienił jej życie

Rachelle cały czas mogła liczyć na wsparcie przyszłego męża. Po wypadku musiała przystosować się do nowego życia - na wózku inwalidzkim. W 2011 roku para wzięła ślub. Dziś Rachelle walczy ze stereotypami, prowadząc konto na Instagramie, na którym pokazuje swoje teraźniejsze życie. Razem z mężem zdecydowali się po 10 latach na odnowienie przysięgi małżeńskiej. W ten sposób chcieli uczcić wspólne lata i swoją ogromną miłość, która przetrwała wszystkie trudności i wyzwania, stojące na ich drodze.

- Kiedy pierwszy raz braliśmy ślub, chcieliśmy udowodnić światu, że prawdziwa miłość istnieje. Tym razem zrobiliśmy to przede wszystkim dla siebie, żeby świętować naszą miłość 10 lat po zdarzeniu, po którym niektórzy wątpili, że nasz związek to przetrwa - powiedziała Rachelle w wywiadzie dla "Today".

Porzucenie przeszłości

Rachelle wyznała, że po wypadku straciła wielu przyjaciół. Z druhną, która wepchnęła ją wtedy do basenu, nie utrzymuje kontaktu. Odcięła się od wszystkiego, co negatywne, a poświęciła miłości i ukochanemu, od którego otrzymuje niezastąpione wsparcie. W 2015 roku urodziła się córka pary, Kaylee, która przyszła na świat przy pomocy surogatki. Dziewczynka uczestniczyła w uroczystości odnowienia przysięgi rodziców, gdzie sypała kwiatki. Rachelle i jej mąż wymienili się przysięgami i obrączkami, a specjalny pierścionek otrzymała także Kaylee. Zdjęciami podzielili się na profilu na Instagramie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Łączenie różnych szczepionek przeciw COVID-19. „Skuteczne i stosunkowo bezpieczne”

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (4)